Спілка Української Молоді в Америці запрошує у віртуальні літні табори

від Стожари

Спілка Української Молоді в США організовує віртуальні літні табори для Юнацтва та запрошує до участі в таборуванні Юнацтво та суменят не тільки з терену Америки, а й з інших теренів Спілки Української Молоді!

Про це повідомляється на сторінці Ukrainian Youth Association – CYM Global у Facebook.

“До участі в таборуванні запрошуються Юнацтво та суменята не тільки з терену Америки, а й з інших теренів Спілки Української Молоді! Досвідчені виховники з різних осередків терену покликані для планування та проведення цьогорічних віртуальних таборів” – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Віртуальний табір суменят триватиме з 12 по 17 липня, Виховно-Відпочинковий табір – з 19 до 24 липня, Виховно-Вишкільний табір – з 26 по 31 липня.

Наголошується, що передумовою для участі у Вишкільному таборі є відбуття хоча б одного сумівського табору у віці Старшого Юнацтва.

Зокрема, це включає Старшоюнацький, Виховно-Відпочинковий та Спортовий табори на Оселі СУМ в Елленвілі, табори Виховно-Відпочинковий Старшого Юнацтва, Спортовий та Копаного м’яча на Оселі “Бескид”, Виховно-Відпочинкові табори на Оселях “Хортиця” та “Холодний Яр”. Крім того, відбуття таборів поза межами американського терену з підтвердженням про відбуття такого табору також є такою передумовою участі.

СУМ в Америці запрошує до участі у віртуальних таборах! СУМ в Америці наполегливо працює над організацією віртуальних…

Geplaatst door Ukrainian Youth Association – CYM Global op Dinsdag 23 juni 2020

Зазначається, що  при винекненні питань відносно віртуальних таборів можна звертатися до співголів Таборової Комісії подруги Тані Солтис та друга Петра Косцьолека за адресою EllenvilleCamps@cym.org.

“Слідкуйте за оновленою інформацією на сумівському веб-сайті www.cym.org/us, Facebook та Instagram. Заохочуйте своїх членів до участі в чудовій програмі у Всеамериканських віртуальних таборах 2020! До зустрічі у таборі!” – наголошується в дописі.

Схожі публікації

Залишити коментар