Україна і Канада можуть підписати безвіз

від Стожари

Канада надішле в Україну оціночну місію, аби визначити відповідність України критеріям включення в список безвізових країн.

Глава МЗС Дмитро Кулеба очікує, що найближчим часом Канада направить до України оціночну місію, яка визначить рівень відповідності України критеріям включення до списку “безвізових” країн. Про це у МЗС повідомили після зустрічі Кулеби з послом Канади в Україні Ларисою Галадзою, яка відбулася 3 квітня, пише “Європейська правда”.

Галадза на зустрічі підтвердила свою готовність сприяти направленню до України оціночної місії Канади щодо лібералізації візового режиму.

Кулеба зазначив, що очікує вже найближчим часом направлення канадської оціночної місії, яка визначить рівень відповідності України критеріям включення до списку країн, громадяни яких мають право в’їзду у спрощеному порядку на територію Канади.

“Ми прагнемо створювати дедалі більше можливостей вільного пересування світом для українських громадян. МЗС бере на себе координацію з українського боку процесу підготовки до спрощеного візового режиму з Канадою”, – зазначив Дмитро Кулеба.

Нагадаємо, Українці діаспори вітають позицію Канади щодо виключення Росії з G7

Схожі публікації