Українців Росії запрошують приєднатися до маршу вишиванок, як флешмобу «Вишиванка-2020»

від Стожари

Українські організації Москви, зважаючи на нинішню кризу, пов’язану з пандемією, закликають українців Росії та шанувальників України приєднатися до маршу вишиванок як флешмобу «Вишиванка-2020».

Про це Порталу української діаспори “Стожари” повідомив відомий діяч української громади в РФ Валерій Семененко.

До українців Росії

Шанувальників України

А ми тую вишиванку одягнемо…

Флешмоб «Вишиванка-2020»

Щороку у кінці травня світом крокують марші вишиванок. Українська вишиванка – чудовий мистецький витвір українського народу. Це надзвичайно красиве вбрання стало одним із символів України. Сьогодні вишиванка – це заклик України до людяності, захисту прав людини, особистої свободи.

Перший марш пройшов не дуже давно, в 2008 р. Зараз вишиванка завойовує світ. Це свідчить перш за все про солідарність людей з Україною, українським народом у qjuj боротьбі за власний цивілізаційний вибір, за невмирущі українські духовні цінності.

Де Україна, а де Японія, а японці в Токіо влаштовують марш вишиванок з гаслами «Слава Україні!».

Українські організації Москви, зважаючи на нинішню кризу, пов’язану з пандемією, закликають марш вишиванок як флешмоб «Вишиванка-2020».

Надсилайте до прес-служби – [email protected]. avisen40@gmail.com – особисті, колективні фото у вишиванках, свої роздуми. Кореспонденція буде розміщена на сайтах української діаспори, в українських засобах масової інформації, поширена серед українських організацій Росії.

Обєднана прес-служба українських організацій Росії

18 травня 2020

Схожі публікації

Залишити коментар