Осередок Спілки української молоді (СУМ) в канадському місті Місісаґа, разом із SC Karpaty та їхніми родинами і друзями провели “автопарад”, щоб привітати й підтримати в часі вимушеного карантину мешканців та працівників пансіонів Ivan Franko Homes (Mississauga and Etobicoke) та Українсько-Канадського Дому Опіки (Ukrainian Canadian Care Centre).
![У Канаді відбувся «карантинний» автопарад, щоб підтримати в часі вимушеного карантину канадських українців похилого віку У Канаді відбувся «карантинний» автопарад, щоб підтримати в часі вимушеного карантину канадських українців похилого віку](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/04/06533933367296_o1.jpg)
Про це Порталу української діаспори “Стожари” повідомили учасники «карантинного» автопараду з канадського міста Місісаґа.
![У Канаді відбувся «карантинний» автопарад, щоб підтримати в часі вимушеного карантину канадських українців похилого віку - фото 2 У Канаді відбувся «карантинний» автопарад, щоб підтримати в часі вимушеного карантину канадських українців похилого віку - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/04/9568755908608_o1.jpg)
«В суботу, 25-ого квітня, наші сумівці разом і з USC Karpaty та їхніми родинами та друзями проводили автопарад, щоб привітати й підтримати в часі вимушеного карантину мешканців та працівників пансіонів Ivan Franko Homes (Mississauga and Etobicoke) та Українсько-канадського дому опіки (Ukrainian Canadian Care Centre). Ми хотіли показати нашим сенйорам (людям похилого віку – ред.) і тим, хто опікується ними, що ми про них пам’ятаємо, що ми їх любимо і підтримуємо», – йдеться у повідомленні.
![У Канаді відбувся «карантинний» автопарад, щоб підтримати в часі вимушеного карантину канадських українців похилого віку - фото 3 У Канаді відбувся «карантинний» автопарад, щоб підтримати в часі вимушеного карантину канадських українців похилого віку - фото 3](https://static.ukrinform.com/photos/2020_04/1588056169-269.jpg)
Учасники повідомляють, у параді взяло участь понад 40 автобілів, які були заквітчані синьо-жовтими стягами. Сигналами клаксонів вітали мешканців пансіонів і працівників, які виходили на балкони, дехто дивився з вікон. Вони радісно вітали учасників автопараду усмішками і дружніми помахами рук.
![У Канаді відбувся «карантинний» автопарад, щоб підтримати в часі вимушеного карантину канадських українців похилого віку - фото 4 У Канаді відбувся «карантинний» автопарад, щоб підтримати в часі вимушеного карантину канадських українців похилого віку - фото 4](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/04/7255191199744_o1.jpg)
“Ми хотіли показати нашим сенйори і тим, хто опікується ними що ми про них пам’ятаємо, що ми їх любимо і підтримуємо. Мешканці і працівники по виходили на балкони щоб зустрітити учасників автопараду, а ті що не могли вийти стояли при вікнах”.
![У Канаді відбувся «карантинний» автопарад, щоб підтримати в часі вимушеного карантину канадських українців похилого віку - фото 5 У Канаді відбувся «карантинний» автопарад, щоб підтримати в часі вимушеного карантину канадських українців похилого віку - фото 5](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/04/70168578932736_o1.jpg)
«Акція насправді була наповнена любов’ю і теплом – море задоволення, позитивної енергії й радості. Можна було відчути силу нашої громади, єдність наших людей», – йдеться у дописі.
![У Канаді відбувся «карантинний» автопарад, щоб підтримати в часі вимушеного карантину канадських українців похилого віку - фото 6 У Канаді відбувся «карантинний» автопарад, щоб підтримати в часі вимушеного карантину канадських українців похилого віку - фото 6](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/04/3751450230784_o1.jpg)
Учасники наголошують, що під час проведення автопараду ніхто не виходив з автівок, всі дотримувалися правил фізичної дистанції.
![У Канаді відбувся «карантинний» автопарад, щоб підтримати в часі вимушеного карантину канадських українців похилого віку - фото 7 У Канаді відбувся «карантинний» автопарад, щоб підтримати в часі вимушеного карантину канадських українців похилого віку - фото 7](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/04/4985082830848_o-1024x683.jpg)
Організатори та учасники заходу дякують всім хто підтримав акцію – “бо це направду була особлива річ, і ми це зробили разом!”.
![У Канаді відбувся «карантинний» автопарад, щоб підтримати в часі вимушеного карантину канадських українців похилого віку - фото 8 У Канаді відбувся «карантинний» автопарад, щоб підтримати в часі вимушеного карантину канадських українців похилого віку - фото 8](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/04/4937745039360_o1-1024x683.jpg)