Німеччина дозволить сезонним працівникам приїхати в країну попри коронавірус

від Стожари

Німеччина в квітні і травні впустить у країну близько 40 тис сезонних працівників зі Східної Європи, незважаючи на пандемію коронавіруса. Про це повідомляє DW.

Німеччина планує дозволити приїхати на сезонні роботи працівникам у квітні і травні. Таке рішення прийняли міністр сільського господарства Юлія Клокнер і внутрішніх справ Хорст Зигофер.

Це робиться для того, щоб уникнути дефіциту певних видів фруктів і овочів і підвищення цін на них.

Чиновники пояснили, що перетнути кордон Німеччини мігранти зможуть тільки у складі організованих груп або бригад. Після, сезонних робітників повинні перевірити на коронавірус. Протягом 14 днів після приїзду вони повинні працювати окремо від інших працівників і не виходити за межі підприємства.

Також уряд планує залучити для сезонних робіт у квітні і травні 20 тис. німців. При цьому, як розраховує уряд, до польових робіт буде залучено до 10 тис безробітних, студентів і тих, хто залишився без роботи через кризу, викликану пандемією.
Зазначається, що Федерація фермерів Німеччини, які кожен рік наймають сезонних робітників для посіву і збору врожаю, вітала ініціативу влади.

За даними Worldometers, на сьогодні кількість хворих на коронавірус в Німеччині становить 84794 осіб, у тому числі 1107 з летальним результатом.

Разом з тим, науковці із Німеччини пропонують видавати “імунні паспорти” тим людям, які вже перехворіли на коронавірусну хворобу COVID-19, щоб на них не розповсюджувалися карантинні заходи і вони змогли повертатися до нормального життя.

Схожі публікації

Залишити коментар