Стартував «Восьмий Аукціон надій»: «Шевченко live»

Середа, 13 листопада 2013 12:01 Автор  Лариса Козанкевич
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В Університеті банківської справи НБУ ввосьме пройде благодійний захід «Аукціон надій».

Цього року благодійний захід пройде під гаслом «Шевченко live. 200 років живого спілкування». Мета – привернути увагу громадськості до важливого ювілею найвідомішого українця Тараса Шевченка.

На благодійні торги виставлятимуться унікальні та цінні речі, пов’язані з іменем Т.Шевченка. За виручені кошти у Моринцях буде відновлено дубовий парк та встановлено буккросингову шафу з українською літературою.

У рамках проекту студенти запланували чимало неординарних заходів, що уже отримали чималий резонанс - міжнародна година «Шевченко єднає українців» (на різних куточках планети українці у національному вбранні одночасно виконають «Заповіт» Кобзаря і символічно випустять у небо жовто-блакитні кульки), встановлення рекорду з найтривалішого читання віршів Шевченка «Це не сон» у відновленому парку, флеш-моб у центрі Києва, українську студентську дискотеку «Шевченко Drive», показ мод «Шевченко Style», благодійний загальноміський ярмарок та сам аукціон.

За словами ректора Університету Тамари Смовженко, усі ми маємо змогу довести: Шевченко і через 200 років не забутий, його слова та любов до рідної землі, до свого народу спонукає молодих українців вірити у майбутнє своєї країни.

Нагадаємо, що „Аукціон надій” – щорічний масштабний благодійний захід, який проводять студенти Університету банківської справи НБУ. Зазвичай, лотами на Аукціоні виставляються речі відомих в Україні осіб - авторитетних осіб з галузей політики, економіки, культури, шоу-бізнесу, спорту тощо.

За сім років існування захід зреалізував сім добрих справ та зібрав більше 1,5 млн.грн. «Аукціон надій» має чимало нагород, серед останніх - перемога у номінації «Благодійна акція року» Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2012» та третє місце за результатами онлайн-голосування за почесне звання «Народний благодійник». За навчальний заклад проголосувало майже 5 тисяч українців.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається