Святий Миколай привітав українських дітей у Любляні

Понеділок, 17 грудня 2018 17:44 Автор  Андрій Гевка
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

15 грудня 2018 року до наших українських діточок Словенії, прилетів з України, з важливою місією - привітати та подарувати дарунки, сам Святий Миколай.

DXL02711

Його цього разу, вже в Любляні, чекав чудовий ангел, а свого чортика, він втратив десь по дорозі.

DXL02781

Миколай  наразі трохи поспішав, тому цього року довго не допитувався діточок та їхніх батьків: Чи були вони досить слухняні? А просто повірив їм, бо вони його в цьому всі запевняли.

DXL02861

Безпосередньо перед його візитом діти взяли участь в імпровізованій виставі за мотивами музичної казки Сергія Прокоф’єва, російського композитора, народженого в Україні, “Петрик та вовк”, яку їм підготувала та адаптувала відома акторка лялькового театру м.Любляна, пані Соня Коненко, допомагала їй Інна Демченко Фреліх із КТ “Любляна-Київ”.

DXL02091

DXL01631

Цього року ми також підготували святкову лотерею для діток, вікторину про Київ для дорослих та святкові подарунки і страви для всіх.

DXL03421

Було дуже по-сімейному, приємно було всіх бачити.

Діти ростуть і щороку цим дивують. 

Тож, дякуємо всім, хто завітав і цьогоріч до нашого Миколайчика! Приходьте в наступному році, ми будемо завжди Вам раді.

Хто такий наш улюблений Святий Миколай без якого не було б свята, напевно всі знають, але ми триматимемо це все в таємниці, бо він дуже скромний. Домовилися?

Ось декілька світлин, на згадку про наш чудовий вечір:

DXL02521

DXL02401

DXL02071

DXL04141

Гарним Вам свят та Щасливого Нового року! Будьте щасливі та здорові!

Подяка: Посольству України в Словенії, суспільному товариству у справах культури JSKD та всім, хто якимось чином нам допоміг у проведенні та організації цього дитячого заходу.

Фото: Siniša Kanižaj photography

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається