Вбивство Вороненкова в центрі столиці – ще одне нагадування Україні про війну з Росією

П'ятниця, 24 березня 2017 06:47 Автор  Сергій Кузан
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Загострення на фронті, обстріл Водяного з ГРАДів, чергові «гумконвої» з Росії, диверсія на складі боєприпасів з Балаклії, розкриття шпигунської мережі в Одесі, вбивство російського опозиціонера, екс-депутата держдуми РФ Дениса Вороненкова в Києві – це все ланки одного ланцюга. Ми повинні пам’ятати, що основний ворог для нас – Росія.

Денис Вороненков - екс-депутат Держдуми РФ, член безпекового комітету російського парламенту. Минулого року виїхав до України і дав покази проти Януковича, в яких підтвердив, що той написав звернення з проханням ввести в Україну російські війська, порівнював сучасну ситуацію в Росії з нацистською Німеччиною і був оголошений Росією у міжнародний розшук. Тому, відповідь на запитання хто замовник його усунення – очевидна. Показове вбивство Вороненкова в центрі Києва ще раз доводить, що Росія – це країна терорист, а Путін продовжує ліквідовувати всіх інакомислячих за допомогою замовних вбивств. 

Чомусь більшість українських політиків сьогодні про це забули. Вони зайняті поділом посад, контролем за НАБУ, боротьбою один проти одного. І за всією цією дріб’язковою метушнею не бачать головного ворога, який зараз сидить в Кремлі. Можливо, вбивство Вороненкова нагадає їм, що війна йде не лише на фронті, а сьогодні навіть в Києві не можна бути захищеним.

Місяць тому "Вільні Люди" провели національний круглий стіл «Єдність заради перемоги». Було прийняте звернення до партійних сил та громадськості з закликом до об’єднання та припинення розбрату. Воно залишається актуальним і сьогодні, адже головні вороги України не змінилися – це Путін, Медведчук і прокремлівська «п’ята колона» в Україні. Про це завжди повинні пам’ятати ті політики, які готові не допустити руйнації держави. 

Боротьба на взаємне знищення приводить до того влада в Україні стає російською, і історія вже неодноразово це доводила.

Сергій Кузан
заступник Голови Проводу "Вільних Людей"

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається