У світі набирає популярності флешмоб «Global Shevchenko» #GlobalShevchenko

Середа, 01 березня 2017 12:22 Автор  Олексій Захарченко
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українці по всьому світу роблять фото та селфі до Дня народження Тараса Шевченка. 

В Україні та серед українців закордоном набирає популярності флешмоб «Global Shevchenko», який громадські організації «Ukrainians» та «Батьківщина Молода» влаштували до Дня Народження Тараса Шевченка. Мета флешмобу – вшанувати пам’ять великого Кобзаря, показавши пам’ятники встановлені по всьому світу та Україні, що свідчить про його визнання та любов українців. На сьогоднішній день до флешмобу вже долучилось близько 1000 учасників з 19 країн світу та 67 населених пунктів України.

Правила флешмобу дуже прості:

1) до 8 березня необхідно зробити фото або селфі біля пам’ятника Тараса Шевченка;

2) Опублікувати фото біля пам’ятника на офіційній сторінці флешмобу у Facebook, а також на своїх сторінках в соціальних мережах, обов’язково вказавши хеш-тег #GlobalShevchenko країну та місто, де зроблено фото. Наприклад: Львів, Україна #GlobalShevchenko або Washington, USA #GlobalShevchenko.

А 9 березня о 16:00 у різних містах України та Європи біля головних пам’ятників Шевченку відбудеться одночасне читання вірша «В казематі» (Мені однаково, чи буду). Планується, що це буде найбільше одночасне читання Шевченка в історії. Попередньо підтверджено, що такі читання відбудуться в Ризі, Києві, Одесі, Луцьку, Івано-Франківську, Рівному та інших містах.

Організатори закликають українців долучатися до флешмобу в мережі, а 9 березня о 16:00 вийти до пам’ятників Шевченку та всім разом прочитати «В казематі».

За деталями та додатковою інформацією звертайтеся до координатора флешмобу Олексія Захарченка: +380975102303, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., https://www.facebook.com/oleksiy.zakharchenko.

Голова УВКР Михайло Ратушни з автором біля погруддя Кобзарю в Загребі (Хорватія) долучаємось до флешмобу "Global Shevchenko"

Tbilisi, Georgia #GlobalShevchenko

Пам'ятник Тарасу Шевченку в місті Сигет (Румунія)

Студенти Коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв, Луганська область, м. Кремінна

м.Вінніпег, КАНАДА

Активісти української громади в Словенії біля погруддя Шевченка в місті Штанієль.

Голова Союзу українських організацій Австралії Стефан Романів, голова УВКР Михайло Ратушний, президент КУК Павло Ґрод з українками активістками біля погруддя Тараса Шевченка в Атенах (Греція)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається