З нагоди прем’єрного показу фільму «Гіркі жнива» у Львові відбудеться зустріч з Ігорем Ігнатовичем

Вівторок, 21 лютого 2017 09:25 Автор  Зоряна Харів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

24 лютого 2017 р. студенти Львівської політехніки та університетів Львова, а також громадськість міста матиме унікальну можливість поспілкуватися з Ігорем ІГНАТОВИЧЕМ – відомим канадським підприємцем, меценатом, громадським діячем українського походження, який відвідає Львів з нагоди прем’єрного показу продюсованого ним фільму «Гіркі жнива» – першої англомовної художньої стрічки, в основу якої лягли трагічні події в Україні початку 20 століття – Голодомор 1932-33 років. Участь у заході візьме директор Представництва Світового Конгресу Українців в Україні Сергій Касянчук.

Досягнувши видатних результатів у сфері фінансів і медичних технологій в Канаді, зокрема, заснувавши ряд успішних інвестиційних фондів та компаній, таких як «Acuity Funds», «First Generation Capital Inc.» та ін., що стали провідними суспільно-відповідальними фірмами Канади, Ігор Ігнатович також реалізував ряд освітніх проектів, зокрема, заснував  «Ihnatowycz Institute for Leadership» при «Richard Ivey School of Business», підтримав створення Центру УКУ та ін.

Окрім успішної професійної діяльності Ігор Ігнатович активно долучається до українського руху за кордоном, є заступником голови Дорадчої ради Конгресу Українців Канади, бере участь у житті української громади у Торонто, виступив як меценат багатьох проектів, серед яких відновлення будівлі Королівської Консерваторії в Торонто (сьогодні «Ihnatowycz Hall»), розбудови українського Дому Опіки в Торонто, перебудови пластового табору при станиці Торонто тощо. У  2013 році підтримав зйомки та став продюсером фільму «Гіркі жнива» («Bitter Harvest»).

На зустрічі ви дізнаєтеся про:

  • Історію особистого професійного успіху Ігора Ігнатовича;
  • Важливість лідерства в сучасній Україні і проекти, які Ігор Ігнатович реалізує у цій ділянці;
  • Участь Ігора Ігнатовича у житті та діяльності української діаспори Канади;
  • Чому Ігор Ігнатович вважає, що сьогодні важливо знімати кіно про Голодомор для світового прокату і як вдалося зняти «Гіркі жнива», залучивши до фільму відомих акторів з Голлівуду.

Ігор Ігнатович відповість на питання студентів, викладачів, інтелігенції, журналістів та громадськості Львова.

Вхід вільний

Місце проведення: Актова зала головного корпусу НУ «Львівська політехніка», вул. С. Бандери, 12

Дата і час: 24 лютого 2017 р. о 10.00 год.

Організатор: Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою

За додатковою інформацією просимо звертатися:

тел. 258-01-51; моб. (093) 659 54 32 (Андрій Яців)  чи на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається