В Тель-Авіві вперше відбудеться Ізраїльсько-Український Форум Підприємців.

П'ятниця, 02 грудня 2016 09:10 Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

14-15 грудня 2016 року в Тель-Авіві вперше відбудеться Israeli Ukrainian Entrepreneurship Forum (Ізраїльсько-Український Форум Підприємців). 

Організатори форуму - громадська організація Israeli Friends of Ukraine спільно з організацією Global Ukraine за підтримки фонду Ukrainian Jewish Encounter, Посольства України в Ізраїлі, Міжнародних Авіаліній України та ізраїльської інвестиційної платформи JSCapital14-15 грудня 2016 року в Тель-Авіві вперше відбудеться Israeli Ukrainian Entrepreneurship Forum (Ізраїльсько-Український Форум Підприємців). Організатори форуму - громадська організація Israeli Friends of Ukraine спільно з організацією Global Ukraine за підтримки фонду Ukrainian Jewish Encounter, Посольства України в Ізраїлі, Міжнародних Авіаліній України та ізраїльської інвестиційної платформи JSCapital

Метою форуму є створення умов для потенційного партнерства в різних сферах бізнесу, ознайомлення з тенденціями і розвитком ринків, пошук і залучення інвестицій, досвід створення інноваційних проектів.

Форум спрямований на побудову постійно діючої платформи для активного співробітництва між різними організаціями, що представляють Ізраїль і Україну. В рамках форуму передбачається створення міжнародного професійного нетворкінгу Israeli Ukrainian Alliance. Дана платформа покликана надати можливості для підприємницької деятельностіорганізацій всіх типів і масштабів для співпраці в Ізраїлі і в Україні шляхом залучення ізраїльської та української діаспор в усьому світі.

»Основне завдання форуму - формування бізнес-спільноти, яка передбачає сприятливі умови для потенційного створення і розвитку реальних нових проектів як в бізнес-сфері, так і в області соціально підприємництва», - Анна Жарова, співзасновник "Israeli Friends of Ukraine".

Дводенна програма форуму включає в себе лекції, зустрічі та круглі столи з представниками успішних бізнесів з обох країн. На заході будуть представлені підприємства з наступних сфер: IT та інвестиції, медицина, зелена енергетика, сільське господарство, туризм, експорт. Серед лекторів, представлених на сесіях - бізнесмени, соціальні підприємці, керівники громадських організацій, журналісти.

Учасники форуму зможуть налагодити контакти з ключовими бізнес фігурами, що впливають на прийняття рішень і створення концепції і внести свій вклад в розвиток ділового співробітництва між Ізраїлем і Україною в рамках майбутнього договору про Зону вільної торгівлі.

Партнери заходу - Stairway soft, A7Conference, UA2EU, IT- Business Week, Digital Ukraine, Cluster Tech, Ukrainian - Israel Business Council, Центр «Розвитку Корпоративної Соціальної Відповідальності».

Адреса заходу: Тель-Авів, бульвар Іерушалаім 47, готель »Рут Даніель»

Детальна інформація та реєстрація учасників: http://iualliance.com

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається