Увага!!! Конкурс від канадсько-української громадської організації

Понеділок, 31 жовтня 2016 11:49 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

З нагоди святкування 125-річчя перших українських поселень у Канаді та 150-річчя Незалежності Канади, канадська громадська організація O.W.LOpenWorldLearning оголошує конкурс для старшокласників, студентів коледжів та студентів 1-3 курсу вищих навчальних закладів України та Канади та запрошує усіх охочих долучитися.

Фіналісти з України отримають можливість безкоштовно поїхати до Канади влітку 2017-го року з метою вивчення англійської мови, ознайомлення з канадським суспільством та українською діаспорою у Канаді. Фіналісти з Канади отримають можливість взяти участь у літній програмі в Торонто чи Ванкувері з метою ознайомлення українських учасників з діяльністю українських організацій та проведення тренінгів з лідерства.

Як відомо, українці були одними з найперших переселенців, які збудували тоді ще зовсім молоду і маловідому Канаду. Вклад наших співвітчизників у розвиток культури та економіки цієї країни важко переоцінити.

До участі у конкурсі допускаються:
Учні старших класів (9-12 клас);
Студенти 1-3 курсів вищих навчальних закладів та коледжів.
Умови конкурсу
 І. Задля участі у конкурсі конкурсанту потрібно:
Обрати видатну історичну або сучасну постать канадського українця (для прикладу, Роберта Лінн Бондар, перша канадка українського походження, яка побувала у космосі; Богдан Гаврилишин, канадсько-український меценат тощо).
Провести ґрунтовне дослідження стосовно обраної особистості.
На основі зібраного матеріалу відзняти невелике аматорське відео (максимум 3 хвилини).
У цій частині конкурсант має самостійно придумати сюжет. Вітається будь-яка креативна ідея – це може бути навіть інтерв’ю або документальний ролик, якщо є така можливість.
На початку або в кінці відео конкурсантом у довільній формі англійською мовою має бути зазначено про те, що даний відеоролик є предметом конкурсу від O.W.L. OpenWorldLearning (для прикладу, «Я беру участь у конкурсі канадсько-української організації O.W.L. OpenWorldLearning з нагоди 125-річчя перших українських поселень в Канаді. Мене дуже вразила історія (ім’я обраної постаті), тому…»).
ІІ. Конкурсант повинен:
- Завантажити відзняте відео на канал YouTube;
- Заповнити анкету учасника, де вказати посилання на відео;
- Написати мотиваційного листа (максимум одна сторінка друкованого тексту англійською мовою), де описати, чому обрана постать привернула увагу конкурсанта, та чому учасник конкурсу хоче взяти участь в програмі і приїхати на навчання;
- Надіслати даний пакет документів на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «Конкурс» до 01 січня 2017 року включно;
Усі файли мають містити прізвище конкурсанта та назву документу (наприклад, «Прокопчук_анкета»).
 
Опублікувати короткий допис чи статтю в друкованих ЗМІ чи онлайн і надіслати копію публікації або посилання на неї.
ІІІ. Конкурсант надає згоду на розміщення відео у соціальних мережах та на сайті O.W.LOpenWorldLearning.
IV. При визначені фіналістів, окрім контексту відео та відповідності його вимогам конкурсу, буде також взято до уваги кількість переглядів та вподобань відео у соціальних мережах та на каналі YouTube.
V. Результати конкурсу буде оголошено не раніше 1 березня 2017 року.
VI. Фіналістів буде оголошено публічно на сайті та у соціальних мережах O.W.LOpenWorldLearning, а також листом на е-мейл. При визначенні переможців, перевага надаватиметься дітям Героів Небесної Сотні, загиблих учасників АТО, ветеранів та сиротам.
VIІ. Фіналісти конкурсу отримають можливість безкоштовно поїхати до Канади влітку 2017-го року з метою вивчення англійської мови, ознайомлення з канадським суспільством та українською діаспорою у Канаді.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається