Щоб Україна воскресла, треба мати міцні й патріотичні яйця!

Середа, 25 березня 2015 06:32 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(6 голосів)

З давніх-давен яйце, як і дерево, вважалося символом весняного пробудження природи, зародження життя, продовження роду тощо.
Писанка - це оберіг для людини та її оселі. Колись писанки називали "листами до Бога".
А Українці завжди вирізнялися з-поміж інших народів своїми творчими здібностями і креативністю!

Після останніх подій в Україні, рівень патріотизму серед закордонного українства значно виріс: зберігати та дотримуватись традицій своїх пращурів; навчати дітей говорити українською; пишатися тим, що ти маєш українське коріння не соромно, а - навпаки модно!, - підкреслють українці з різних країн світу!!!

Інформаційний портал українців світу "Стожари", запрошує всіх бажаючих долучитися до Міжнародного проекту "Українське Писанкове дерево" - "Ukrainian Easter tree", ініціатором проведення якого є Українська Діаспора Греції!

12п09Хочете навчитися таємного письма, і водночас допомогти силам добра і світла побороти холод і темряву?

Тоді сміливо долучайтесь до Міжнародного проекту "Українське Писанкове дерево"!!!

Для людини, не обізнаної з секретами розпису писанки, може здатися, що справа ця складна, і під силу лише тому, хто гарно малює. Не бійтеся, спробуйте, і ви неодмінно досягнете успіху. Запам'ятайте, писанку пишуть не руки, а душа. Тобто, найголовніше - налаштуватися на відповідний настрій. Наші предки завжди молились перед будь-якою роботою і тому в усьому були майстрами. А що таке молитва? Це коли забуваєш всі незгоди, пробачаєш образи, відкидаєш погані думки. Тільки очищена від всього зайвого свідомість здатна відчувати і творити.

Існують тисячі різновидів писанок. Хтось фарбує яйця у відварі з цибулевого лушпиння і називає їх галунками, хтось робить крашанки, хтось – крапанки, хтось ліпить на яйця наліпки з великодньою тематикою, але напередодні Великодня справжні патріоти пишуть писанки.

Українці з давна вірили, що символи на писанці мають дуже сильну енергетику!

Тож ми впевнені, що великодні яйця з написами "Україна Єдина", "Слава Україні", "Я люблю Україну" та інші - стануть своєрідним оберегом миру та злагоди в Україні...

Ми підготували підбірку ідей для Вашої писанки:

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається