Українська Діаспора Греції запрошує долучитися до Міжнародної акції "Подаруй дитині літо"

Понеділок, 16 березня 2015 07:06 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(7 голосів)

Українська Діаспора Греції, запрошує всі українські Діаспори та товариства Долучитися до Міжнародного проекту "Українське Писанкове дерево " " Ukrainian Easter tree".

Слогін акції - "Подаруй дитині літо"

Країна ініціатор: Греція «Об'єднана Українська Діаспора, волонтерська команда "З Греції з любов'ю"

Інформаціійна підтримка: Портал української діаспори "Стожари"

Мета акції:

1) Познайомити жителів та гостей Вашого міста з українськими традиціями.

2) Провести благодійний збір коштів  (Українці діаспори, що є співорганізаторами та учасниками Міжнародного проекту "Українське Писанкове дерево " самі приймають рішення на, які потреби будуть збиратись кошти -це може бути літній відпочинок для дітей батьки яких загинули в результаті бойових дій на Сході України, сім'ї які втратили годувальника на Майдані Гідності або в зоні АТО).

3) Оголосити та провести конкурс на кращу Писанку (матеріал для писанок будь-який, тільки не варені яйця).

4) Провести майстер клас - з розпису писанок (по можливості).

План дій який ми пропонуємо:

1) Дата проведення акції в Вашій країні (місті): з 5 квітня 2015р. по 12 квітня 2015 року. 

2) Заявки для участі надсилати до 22 березня (23 березня ми усім країнам - учасницям надішлемо афішу проекту з переліком країн які долучилися до нього. Заявки ви можете надсилати на Меіл: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., з позначкою акція 5.04.2015).

3) Підготувати Афішу про акцію та про конкурс Писанок (Афішу проекту зробить країна ініціатор , кожна країна учасник впише своє місто, годину та адресу де буде відбуватися акція).

4) З моменту оголошення сторона учасниця займається організаційно-приготувальними роботами:

- оформлення всіх потрібних дозволів на проведення акції

- збирання писанок

- вибір місця проведення акції

- написання та виготовлення листівок про історію, традиції українського писанкарства (можна зазначити що є спільного\відмінного з традиціями країни, де знаходиться сторона учасниця).

- підготовка до благочинного ярмарку (якщо такий передбачається і це дозволяє Ваш Статут)

- провести майстер-клас з розпису писанок (за можливістю)

5) В день проведення (5 квітня) прикрасити дерево писанками, що вдалось зібрати. Провести майстер-клас, розповсюдити листівки, провести благочинний ярмарок 

6) Біля дерева встановити табличку із зазначенням, що це акція "Українське Писанкове дерево" організована українською діаспорою в даній країні, ціль акції та координати для благочинних внесків.

7) По 3 писанки відправити до кожної Діаспори-учасниці акції (обмін писанками).

8) Перерахувати кошти зібрані протягом акції із поміткою "акція "Подаруй дитині літо" (тут країна учасниця сама вирішує куди буде перераховувати гроші, але обов’язковою умовою є гроші мають піти на літній відпочинок для дітей батьки яких загинули на Майдані Гідності або в результаті бойових дій на Сході України, при бажанні можете приєднатися до нас «Об'єднана Українська Діаспора, волонтерська команда "З Греції з любов'ю" - щоб діти відпочили в Греції).

«Об'єднана Українська Діаспора, волонтерська команда "З Греції з любов'ю": відповідальна за гуманітарний напрямок роботи Діаспори - Олійнич Ганна (Анетта Прокопьева), відповідальна за гуманітарний напрямок Діаспори по справам дітей та вимушеним переселенцям - Анна Маніаті (Anna Maniati).

9) Писанки, що залишаться зберігати до 1 квітня 2016 року. Після, відправити до будь-якого дитячого будинку в Україні (узгодження між діаспорами, хто в який дит. будинок відправить, провести заздалегідь). Щоб вони (дит. будинки), відповідно, прикрасили дерево у себе до Пасхи 2016 (припадає на 1 травня).

 

Просимо, після проведення акції, надіслати нам приблизну кількість учасників акції та Ваш фото - відео матеріал, для відеоролика проекту, також всі матеріали розмістимо на порталі української діаспори "Стожари" та відправимо в Україну, до архіву даних про роботу Українських Діаспор за кордоном.

Давайте співпрацювати, заради підняття іміджу нашої країни за кордоном і допомоги нашим дітям в Україні! Чужих дітей не буває!

З повагою,

Організаційний відділ Української Діаспори Греції.

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається