Міжнародний Забіг Миру

Четвер, 19 лютого 2015 09:16 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

21 березня 2015 року, у річницю підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, команда з 12 сміливців вирушить у бігову подорож усіма країнами Європи. Один за одним члени команди долатимуть неймовірні відстані, незважаючи на час доби, погодні умови та інші перешкоди. За час пробігу, який триватиме 84 дні, команда розраховує подолати близько 20 тисяч кілометрів, відвідавши усі столиці Європи.

Забіг Миру — це безпрецедентний спортивно-масовий захід міжнародного масштабу, який об’єднає громадян більше 40 країн світу у прагненні до стабільності, миру та безпеки. Організаційну підтримку на усіх етапах забігу надають досвідчені волонтери, зокрема із Пласту - Національної скаутської організації України.

Учасники долатимуть надмарафонські дистанції, зустрічатись із представниками влади, бізнесу, громадських організацій та української діаспори, а також молитись за Мир в Україні та світі.

Жителям кожного європейського міста дякуватимуть за підтримку України в цей непростий для нас час. На будь-якому етапі забігу запрошуються усіх бажаючі долучитися, подолавши разом із основною командою будь-яку відстань — від кількох метрів до десятків кілометрів.

Також у рамках проекту у багатьох містах відбудуться зустрічі із представниками влади, бізнесу, громадських організацій та української діаспори, а також молитви за Мир в Україні та світі.

Наразі ми шукаємо пластунів, які готові долучитись до організації Забігу Миру у кожному місті, в якому бігтимуть: допомогти скласти маршрут пробігу по місту, організувати молитву за Україну, а також, можливо, цікаву зустріч, дискусію чи круглий стіл. Якщо ви чи ваші друзі зацікавлені, просимо заповнити форму. Також, якщо ви не відчуваєте себе в силі координувати проект у місті, то можна долучитись в якості учасника.

Ми переконані, що Забіг Миру покращить зв'язки між Україною та Європейським союзом і ще раз покаже, що ми — єдині. Разом подолаємо будь-які негаразди. Сильніші разом!

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається