«Український Крим» вийшла англійською «Ukrainian Crimea»

Четвер, 04 грудня 2014 06:20 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Значна частина світової спільноти й досі одержує інформацію про українські справи через призму кремлівської пропаганди. Зокрема, коли йдеться і про проблему приналежності Криму, насамперед про перебіг його передачі Україні в 1954 році.

 

На пропозицію української діаспори професор, директор Центру українознавства Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка, академік Академії наук Вищої школи України - Володимир Сергійчук ще 2001 року опублікував спеціальне дослідження на цю тему – «Український Крим», що базується на численних документах, у тому числі з архівів Сімферополя й Севастополя.

Минулого року вийшло доповнене видання цієї книги. І ось нині, коли виникла гостра потреба роз’яснити світові про реалії Криму, благодійники з української діаспори США запропонували перекласти книгу «Український Крим» на англійську мову, аби донести правду про цю проблему до всього світу, в першу чергу до політиків, дипломатів, а також журналістів, які цікавляться даною темою.

Книга “Ukrainian Crimea” вже вийшла друком і буде передана до посольств іноземних держав у Києві, а також до дипломатичних представництв України за рубежем.

Анотація: Розуміючи, що доля СРСР залежить насамперед від позиції України, Москва вдалася до провокування сепаратистських настроїв у різних регі-онах цієї республіки. Скажімо, раптом виникає проблема русинства в Закарпатті, яку створюють за допомогою заокеанських ділків від науки, розпалюються пристрасті навколо сумнозвісної Донецько-Криворізької республіки… Але особливу ставку зроблено на відірвання Криму від України.

Пропонуємо подивитись відео де Професор Київського університету, автор книги «Український Крим» Володимир Сергійчук називає причини за якими проект Криму незалежного чи під російською владою зазнає провалу. Історик розповідає про те, як за Гетьманату Скоропадського та СРСР Хрущова Крим діставався Україні, а також зазначає обставини за яких півострів може повернутись до лона України:

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається