Волонтери створили онлайн-аукціон

Четвер, 18 вересня 2014 13:13 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В соціальній мережі Фейсбук діє онлайн-аукціон, на якому волонтери продали десятки лотів та зібрали тисячі доларів, які пішли на благодійність.

За час існування на онлайн-аукціоні були вже різні лоти: вази, картини, годинники, ювелірні вироби з діамантами, куртки, сукні і навіть мешти. Усі вони користуються попитом, не було жодного, який волонтери б не продали. Попри те, що виставляються вони всі на не дуже тривалий час. Тиждень – найдовше. Такий термін надається історичним лотам (каскам, щитам, плакатам тощо). Інші закриваються за 4-5 днів.

«Ми створили свою завзяту команду, як батальйон, - розповідає Галина Карпенські,одна з ініціаторів благодійного аукціону. - Намагаємося з усіх сил робити все, що від нас залежить, випробовуємо всі можливі засоби збору коштів. Ми впевнено й наполегливо йдемо вперед, бо дуже хочемо допомогти Україні».

Волонтер наголошує: як надавати лоти, так і брати участь у розіграші може будь-хто, незалежно від місця проживання чи національності.

Процедура дуже проста: даєте фото лота, який готові пожертвувати на аукціон, і кажете, на що мають піти виручені кошти. Після розіграшу лота волонтер знайомить вас з покупцем. Уже безпосередньо з ним ви домовляєтеся про доставку лота та оплату за пересилку. Кошти за лот покупець може перерахувати пораненому на його рахунок або через благодійний фонд.

Якщо Ви бажаєте взяти участь в аукціоні, чи надати речі для аукціону, пишіть: EuroMaidan Items Auction to benefit Ukrainian people (https://www.facebook.com/EuroMaidanItemsAuction).

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається