В посольстві США в Україні відбудеться лекція: Українська діаспора в США

Понеділок, 15 вересня 2014 05:20 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Молодіжна дипломатична ініціатива запрошує Вас 18 вересня 2014 року відвідати захід, присвячений одній з найбільших діаспор нашої держави в світі і важливій складовій українсько-американських відносин – українській діаспорі в США.

Під час заходу Ви зможете дізнатися про історію виникнення, формування та розвитку, а також сучасність української діаспор в США.

Нашим гостем буде дипломат Посольства США в Україні пан Джон Буш.

У своїй презентації пан Буш розповість учасникам заходу про власні дослідження і напрацювання, адже він має ступінь PhD, захистивши свого часу роботу на тему нашого заходу. Він також охарактеризує внесок української діаспори та видатних американців українського походження в розвиток Сполучених Штатів, їхню політичну, економічну системи, науку і культуру. Крім того, американський дипломат розповість про сьогодення діаспори та перспективи, наголосивши на її внеску в розвиток українсько-американських відносин, всеосяжну підтримку України в проголошенні нею незалежності, розвитку самостійної та демократичної держави, і в сучасні часи змін, реформ, викликів та загроз.

Місце проведення: Посольство США в Україні, за адресою: м. Київ, вул. Сікорського, 4 (колишня «Танкова, 4»). Зустріч відбудеться 18 вересня 2014 р.
До Посольства потрібно прибути не пізніше 16.50. Початок заходу о 17.00.
Під час заходу обов’язково потрібно мати документ, що засвідчує особу.

Акредитація здійснюється за ел. адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
У листі необхідно зазначити тему «США» та вказати П.І.Б., назву ВНЗ/місце роботи і телефон. Кінцевий строк акредитації: 17 вересня о 07:00.

 

1 коментар

 • Коментувати Борис Шпур Вівторок, 19 грудня 2017 23:20 Автор Борис Шпур

  ОБЕРІГ
  Всеукраїнське молодіжне товариство
  СПРИЯННЯ В ЗАБЕЗПЕЧЕННІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ
  80600 Україна м. Броди, вул. І. Богуна-58/28, тел. 0973322799. 0665040465.
  Р/р 26008300518584 в АТ «Ощадбанку» м. Броди МФО 325796 код ЄДРПОУ 33245267
  oberig.brody@gmail.com https: //vk.com/shpur https: //www.facebook.com/oberigbrody

  Вельми шановні друзі, члени « Української діаспори в Амереці» ! Вітаємо Вас з Святим Миколаєм, Різдвом Христовим та Новим Роком! Бажаємо Вам усіляких гараздів. Нехай Господь допомагає Вам, а Матінка Божа оберігає Вас у повсякденному житті. Щоб рік 2018 був найкращим та найщасливішим для Вас та ваших родин.
  Наші найщиріші вітання ми адресуємо Вам шановні друзі із вірою та сподіваємось на плідну співпрацю між нашими організаціями. Так, ми могли б раніш дати знати про себе Вам але ми вирішили самі потихенько ставати на ноги и от ми тепер можимо сміливо заявити про те, що ми є і є корисні для нашої Богом даної нам України.
  Члени товариства "Оберіг" та підопічні діти товариства "Оберіг", усвідомлено цінять значимість Української діаспори у Канаді, для України та її люду де і Ви шанові друзі провідниками доброти та злагоди між людьми.
  Особливі привітання та вдячність громадянам та Українській діаспорі у Канаді, людям доброї волі, які протягують руку допомоги нужденним. Товариство "Оберіг" вибороло 3 місце серед громадських організацій в Україні, саме завдяки допомозі людей доброї волі. Ми досягнули успіху у 2017році, а саме визнання товариства "Оберіг" на вседержавному рівні.
  Хотілося б, ще більше висловити Вам вдячних слів, та скласти ще кращі побажання, щоб вони здійснилися у новому році. Спаси Вас Господи, щастя Вам та здоров'я, нехай здійсняться Ваші мрії та бажання!!!
  З повагою,
  Керівник Всеукраїнського
  молодіжного товариства "Оберіг"
  Борис Шпур
  Тел: +38(097)33-22-799 +38(066)504-04-65
  E-mail: oberig.brody@gmail.com
  Заступник керівника Всеукраїнського
  молодіжного товариства "Оберіг» з юридичних питань
  Володимир Шинькар


  Тел: +38(097)222-666-3
  E-mail: v.i.shynkar@gmail.com

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається