14 травня лідеру легендарного українського гурту “Океан Ельзи” Святославу Вакарчуку виповнилось 39 років

Четвер, 15 травня 2014 05:29 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

14 травня лідер легендарного українського гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук відсвяткував свій 39-й день народження.

Шанувальники привітали свого кумира масштабним флешмобом, що пройшов нетільки - в Україні, а й за її межами.

Соцмережі рясніють привітаннями: «Будемо завжди, ти так і знай: твоїми друзями, ну і нехай».

Найоригінальніші і незвичайні знімки вирішили оформити колажем і подарять потім Святославу Вакарчуку. Вони будуть показані на концерті, присвяченому 20-річчю групи.

Знаменитий хіт «Відпусти» Вакарчук написав, коли йому було 17 років. Після школи Святослав вирішив зайнятися фізикою, як і його батько, і вступив у Львівський Університет на факультет теоретичної фізики, паралельно вивчаючи економіку. До закінчення навчання молодий чоловік отримав одразу два дипломи про вищу освіту. Надалі Вакарчук поступив в аспірантуру, і сьогодні він є кандидатом фізико-математичних наук.

У той же час, у 19-річному віці Вакарчук знайомиться з львівською групою «Клан Тиші», в результаті чого і утворилася група «Океан Ельзи». Виступивши на кількох музичних фестивалях, молоді люди перебралися в Київ, де записали свій перший диск.

Музикант офіційно не одружений, але досить тривалий час перебуває в цивільному шлюбі з Лялею Фонарьовою, яка з кінця 90-х по листопад 2008 року була арт-директором, фотографом і стилістом колективу. Спільних дітей у пари немає, але вони виховують 20-річну дочку Лялі від першого шлюбу.

Команда сайту українців світу "Стожари" приєднується до всіх привітань Святослава Вакарчука з днем народження і бажаємо йому подальших творчих успіхів.

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається