Сьогодні День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Понеділок, 22 червня 2015 08:06 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців.

Сьогодні 22 червня відзначається річниця нападу гітлерівської Німеччини на СРСР, в Україні - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни.

У Другій світовій війні українці понесли людські втрати більше, ніж Великобританія, Канада, США і Франція разом узяті. Загальні втрати України в цій війні оцінюються в 8-10 мільйонів життів як серед військових, так і серед цивільного населення.

Пам'ять загиблих цього дня вшановують також у Білорусі, де встановлено "День всенародної пам'яті жертв Великої Вітчизняної війни", та Росії ("День пам'яті та скорботи").

«Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!», – згадуємо кожен раз в цей день. Згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані іншими людьми.

Ми пам’ятаємо, ми сумуємо і водночас віддаємо шану всім українським борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників.

Вічная пам’ять полеглим на полі бою,
Честь і слава живим героям!

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається