Стартував фестиваль "Галицька перлина"

Понеділок, 08 червня 2015 05:41 Автор 
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

6 червня 2015 року в місті Тернопіль, Україна, в приміщенні Тернопільської обласної філармонії стартував фестиваль конкурс дитячих та юнацьких талантів "Галицька перлина". 

Учасники в категоріях 6-9 років та 10-13 років боролися за перемогу та можливість поїхати безкоштовно в один з 4-х дитячих оздоровчих лагерів Тернопільщини на 14 днів, люб"язно наданих в якості призів Міжгосподарським пансіонатом з лікуванням "ЛІСОВА ПІСНЯ" м.Борщів, Тернопільської області, а саме його директором Віталієм Володимировичем Шереметою, Дитячим оздоровчим комплексом "ЗБРУЧ", смт. Скала-Подільська, Борщівського району, Тернопільської області - філія Тернопільського обласного закритого акціонерного товариства по туризму та екскурсіях "Тернопільтурист", а саме його директором Лихо Марією Степанівною, дочірнім підприємством оздоровчим комплексом "ЛІСОВИЙ", в особі його директора Івана Васильовича Кіндрата, заміським стаціонарним оздоровчим табором "СОКІЛ" для дітей та учнівської молоді,с. Колодно Збаразького району Тернопільської області, в особі його директора Івана Степановича Данилюка.

Відбулися 2 тури фестивалю.

В першому приймали участь учні Тернопільської експериментальної комплексної школи мистецтв імені Ігоря Герети, а саме Кароліна Тарвід, Тарас Христинич, Злата Гоцяк, Катерина Савченко, Олександр Видиш, Маргарита Карп, Роксолана Пелехата, Наталія Гончаровська, Юлія Новачинська, Наталія Дюк, Валерія Антонюк.

В другому турі приймали участь учні Школи-Ліцею № 13. Ярина Люлька, Стелла Сивак, Олеся Дідик, Вікторія Балк, Софія Павловська, Юлія Ільчишин. В фестивалі були цікаві конкурсні завдання, які пройшли всі учасники та набрали високі бали. Переможці двох відбіркових турів у двох вікових категоріях ввійшли в фінал фестивалю, який відбудеться через рік, між переможцями з всіх шкіл міста Тернополя.

В фінал Фестивалю-конкурсу дитячих та юнацьких талантів увійшли:1 тур Категорія 6-9 років школа мистецтв ім. Ігоря Герети- Олександр Видиш. 1 тур Категорія 10-13 років школа мистецтв ім. Ігоря Герети - Наталія Гончаровська.2 тур Категорія 6-9 років Школа-ліцей № 13 перемогла Ярина Люлька, 2 тур Категорія 10-13 років перемогла Олеся Дідик.

Приз глидацьких симпатій в категорії 6-9 років отримала Роксолана Пелехата, а в категорії 10-13 років ще одну нарогоду у фестивалі отримала учениця школи мистецтв Наталія Гончаровська. ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ! Всі вони в якості призів відвідають Торгово-розважальний Центр "ПОДОЛЯНИ" люб"язно наданий Президентом благодійного фонду "ПОДОЛЯНИ" Тетяною Чубак, а саме льодовий центр "ЕСКІМОС", також учасники 1 категорії 6-9 років відвідають Торгівельно-відпочинковий центр "АТРІУМ", наданий в якості приза його власником Тарасом Демкурою, а саме вони відвідають Кімнату корисного дозвілля "КАЗКОВИЙ ВУЛИК".

Учасники, які зайняли 2 і 3 місця в своїх категоріях цікаво проведуть час у АКВАПАРКУ в Готельно-розважально-оздоровчому комплексі "АЛІГАТОР" люб"язно наданим його власником Олександром Анатолійовичем Романовим.

Також всі учасники фестивалю отримали подарунки від Підприємця Ольги Фаль, консультанта компанії "ОРІФЛЕЙМ", а її помічниці та сама господиня зробили конкурсанткам прекрасний дитячий макіяж. Під час одного з конкурсних завдань "Мій Стиль" наші учасники відвідали магазини дитячого одягу "SMILE", "BrandSell" та "ТИГРЕНЯ", в яких вони показали вміння набуті під час майстер-класів до підготовки до фестивалю та підібрали собі чудові дитячі комплекти одягу для виходу на подіум. На час нагородження вечірні сукні учасникам були люб"язно надані організатором фестивалю, дизайнером Наталіею Кіндрацькою.

Всі учасники фестивалю після нагородження мали можливість поласувати величезним красивим та смачним тортом, подарованим Кондитерським домом Блажевських, в особі його власника Павла Васильовича Блажевського. Зачіски конкурсантам робили помічниці команди багаторазового Переможця міжнародних змагань з перукарського мистецтва, а також сам МАЕСТРО ЗАЧІСКИ Юрій Грубич.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається