В Китаї українці голосували в вишиванках

Понеділок, 27 жовтня 2014 09:37 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

На позачергових виборах у Верховну Раду України на виборчі дільниці у Китаї прийшов 191 українець.

У Пекіні проголосувало 118 людей, у Шанхаї — 73 людини. Найбільше голосів набрали наступні партії: «Самопоміч» — 59, «Блок Петра Порошенка» — 43, «Народний Фронт» — 26.

Процес голосування пройшов спокійно, жодних інцидентів чи порушень не було. «З боку погодніх умов були всі передумови для проведення виборів. Сьогодні у Пекіні стояла чудова погода. Що стосується роботи комісії і охорони прилеглої до посольства території, проблеми були відсутні завдяки нашій роботі з компетентними органами Китаю», — повідомив керівник консульської служби посольства України в КНР Юрій Карпук.

Загалом до списків виборців на дільницях у Пекіні та Шанхаї було внесено трохи більше 700 людей, які мешкають на території континентальної частини Китаю, САР Сяньґан і Аомень, а також Монголії. Тому з об'єктивних причин багато хто не зміг взяти участь у голосуванні. Однак деякі виборці все ж таки виконали свій громадянський обов'язок, не зважаючи на певні складнощі.

Про це повідомив голова виборчої дільниці у Пекіні Сергій Бур'ян: «Крім українців, які живуть у Пекіні, проголосували також українські громадяни з китайських міст Тяньцзінь, Харбін, Далянь, Пуян. Крім того, приходили деякі громадяни, які скористалися можливістю і звернулись завчасно до державних реєстрів і отримали свідоцтво на те, щоб проголосувати сьогодні у Пекіні».

Як українці віддавали свій голос у далекому Китаї розповіла Світлана Чернецька:

 

 

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається