Дістатися потягом з України до Польщі у 2019 році: ціна на квитки та розклад

Четвер, 03 січня 2019 09:32 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Зараз до Польщі курсують потяги з чотирьох українських міст: Києва, Одеси, Львова та Здолбунова. Це дає змогу без проблем дістатися східної, центральної та, навіть, західної Польщі.

Укрзалізниця постійно збільшує кількість своїх міжнародних маршрутів, адже вони користуються популярністю серед українців. Все через те, що їхати потягом - це надійно і в багатьох випадках зручно. По-перше, поїзди дотримуються чіткого графіку руху. По-друге, якщо подорожувати ними до Польщі, то можна не переживати через черги на кордоні, адже вони не впливають на рух потяга.

Міжнародні рейси Укрзалізниці можуть бути стартом гарної подорожі. Тоді як продовжити мандрівку Польщею чи Європою можна, використовуючи розгалужену й добре налагоджену систему польської залізниці, - подробицями з інформаційним порталом української діаспори "Стожари" поділилося видання Shoppingpl.com.

З Києва до Перемишля, Варшави та Вроцлава

Зі столиці до Польщі курсують потяги сполученням Київ-Перемишль, Київ-Варшава та Київ-Вроцлав.

З Києва до Перемишля прямують аж два потяги. Перший Інтерсіті з №705 їде до Перемишля через Коростень і Львів. До кінця 2019 року він курсуватиме щодня.

Загальний час подорожі у ньому складатиме сім годин. З Києва він відправляється о шостій годині ранку, а о 12:25 прибуває до Перемишля:

Станція

Час прибуття

Час відправлення

Київ 6:00
Коростень 7:32 7:33
Підзамче 11:00 11:01
Львів 11:09 11:20
Перемишль 12:25


У зворотному напрямку потяг вирушає з Перемишля о 15:45, у столиці він є о 23:53:

Станція

Час прибуття

Час відправлення

Перемишль 15:45
Львів 18:36 18:46
Підзамче 18:54 18:55
Коростень 22:22 22:23
Київ 23:53


Ціна на проїзд з Києва до Перемишля становить:

  • 859,57 грн за подорож у першому класі;
  • 603,11 грн за другий клас.
  • Інший Інтерсіті №715 з української столиці до Перемишля курсує за маршрутом: Вінниця-Хмельницький-Тернопіль-Львів. Їздить він щодня протягом року і відправляється з Києва о 6:50, а прибуває на кінцеву станцію о 14:58:

    Станція

    Час прибуття

    Час відправлення

    Київ 6:50
    Вінниця 9:09 9:11
    Хмельницький 10:47 10:49
    Тернопіль 12:12 12:14
    Львів 13:45 13:55
    Перемишль 14:58


    З Перемишля потяг вирушає щодня о 13:10, а уже о 23:08 він є у Києві:

    Станція

    Час прибуття

    Час відправлення

    Перемишль 13:10
    Львів 16:02 16:12
    Тернопіль 17:41 17:43
    Хмельницький 19:09 19:11
    Вінниця 20:47 20:49
    Київ 23:08


    Загалом, у дорозі доведеться провести дев’ять годин.

    Квиток можна придбати онлайн, а його ціна залежить від класу вагона і становить:

    • 932,41 грн – за місце у першому класі;
    • 656,94 грн за другий клас.

    Без пересадок потягом можна добратися з Києва до Вроцлава. Зробити це можна завдяки безпересадковому вагону з №749, який у Львові прикріплюють до поїзда Львів-Вроцлав.

    З Києва цей вагон відправляється о 14:07 і прибуває до Львова о 19:57. Проте, тут доведеться чекати більше трьох з половиною годин на відправку до Вроцлава.

    До 9 березня потяг курсуватиме щодня. Загальний час у дорозі займе 22 години.

  • З Вроцлава до Києва прямує безпересадковий вагон з номером 8306, який прикріплюють до потяга Вроцлав-Львів. З початкової станції він вирушає о 16:30, у Львові він є уже о 5:40. Проте до Києва він відправляється тільки об 11:26.

    Квитки на цей маршрут можна придбати у касах вокзалу.

    З Києва курсують потяги з №67 до Варшави. До 8 березня поїзд відправляється щодня о 18:37. На кінцеву станцію прибуває об 11:03. Загалом, час в дорозі займає понад 17 годин.

    Потяг курсує через станції Холм та Люблін:

    Станція

    Час прибуття

    Час відправлення

    Київ 18:37
    Холм 6:16 6:19
    Люблін 7:18 7:39
    Луків 9:00 9:25
    Варшава Всходня 10:42 10:44
    Варшава Центральна 10:50 10:59
    Варшава Заходня 11:03


    Квитки на нього можна придбати тільки в касах вокзалу і ціна на них становить 45 євро.

    У зворотному напрямі курсує поїзд Варшава-Київ з номером 12010. З польської столиці він вирушає о 16:50, а до Києва прибуває об 11:05:

    Станція

    Час прибуття

    Час відправлення

    Варшава Заходня 16:50
    Варшава Центральна 16:55 17:09
    Варшава Всходня 17:15 17:17
    Луків 18:36 19:05
    Люблін 20:27 20:50
    Холм 21:49 21:53
    Київ 11:05


    Потяг їздитиме за таким графіком щодня до 9 березня.

    Зі Львова до Перемишля та Вроцлава

    З 20 грудня зі Львова курсуватиме потяг №90 до Перемишля. З початкової станції він вирушатиме о 16 годині, а уже о 17:46 прибуде до Перемишля. Тому дорога займе не більше трьох годин.

    У зворотному напрямку поїзд номер 89 сполученням Перемишль-Львів відправлятиметься о 10:15, а вже о 13:45 буде у Львові.

    Квитки на нього можна купити в касах вокзалу приблизно за 8 євро.

    Розклад руху цього потягу змінний, адже обслуговуватиме пасажирів лише в дні підвищеного попиту. Наразі Укрзалізниця затвердила графік руху потяга на кінець 2018 – 2019 рік. Він курсуватиме:

    • щодня протягом 20-22 грудня, 26 грудня – 7 січня, 8-10 березня, 20-22 квітня, 26 квітня – 6 травня;
    • щосуботи та щонеділі впродовж 11 травня – 30 червня, 6 липня – 1 вересня;
    • у будні дні 17, 20, 28 червня, 15 і 26 серпня, 14 жовтня, 9, 11 листопада;
    • щонеділі з 8 вересня по 1 грудня.
    • Зі Львова відправляється потяг №51 до Вроцлава. Курсує він щодня і о 23:40 вирушає зі Львова, а об 11:25 прибуває до Вроцлава.

      Подорожувати за таким графіком і маршрутом можна буде до 8 березня.

      Курсує потяг через станції Перемишль-Ярослав-Жешув-Краків:

      Станція

      Час прибуття

      Час відправлення

      Львів 23:40
      Перемишль Головний 3:10 4:37
      Ярослав 5:17 5:18
      Жешув 5:55 5:58
      Тарнув 6:48 6:50
      Краків Головний 7:56 8:06
      Ченстохова 9:39 9:40
      Вроцлав 11:25


      У зворотному напрямі поїзд Вроцлав-Львів з номером 8306 відправляється о 16:30, а зранку о 5:40 він прибуває на кінцеву станцію.

      За таким графіком він курсуватиме щодня до 9 березня:

      Станція

      Час прибуття

      Час відправлення

      Вроцлав 16:30
      Ченстохова 18:15 18:16
      Краків Головний 19:43 20:02
      Тарнув 21:02 21:10
      Жешув 21:58 22:01
      Ярослав 22:37 22:38
      Перемишль Головний 23:19 0:46
      Львів 5:40


      Квиток на цей маршрут можна придбати тільки у міжнародних залізничних касах.

      З Одеси до Перемишля

      Потяг №36 сполученням Одеса-Перемишль їздить щодня і вирушає з початкової станції о 18:26, а до Перемишля прибуває о 9:50.

      Поїзд прямує через Жмеринку-Хмельницький-Тернопіль-Львів і такий маршрут буде до 8 березня:

      Станція

      Час прибуття

      Час відправлення

      Одеса 18:26
      Жмеринка 0:30 0:53
      Хмельницький 2:21 2:26
      Волочиськ 3:20 3:22
      Тернопіль 3:30 4:23
      Львів 6:35 7:55
      Перемишль Головний 9:50


      Потяг Перемишль-Одеса з номером 35 відправляється з Польщі о 18:39, а об 11:16 він є в Одесі. Так поїзд курсуватиме до 9 березня:

      Станція

      Час прибуття

      Час відправлення

      Перемишль Головний 18:39
      Львів 22:39 23:28
      Тернопіль 1:29 1:34
      Волочиськ 2:34 2:36
      Хмельницький 3:29 3:34
      Жмеринка 5:00 5:20
      Одеса 11:16


      Квитки на нього можна замовити онлайн і ціна на них залежить від типу купе. Адже тут можна обрати одномісне, двомісне чи чотирьохмісне купе. Місце у них коштує:

      • 70,70 євро в одномісному;
      • 45,2 євро у двохмісному;
      • 34,2 євро в чотирьохмісному.
      • Зі Здолбунова до Холма

        Поїзд №751 щодня вирушає до Холма о 8:20 зі Здолбунова. На кінцеву станцію він прибуває о 13:07.

        Прямує потяг через станції Рівне-Ківерці-Ковель-Ягодин:

               Станція      

        Час прибуття

        Час відправлення

        Здолбунів 8:20
        Рівне 8:35 8:43
        Ківерці 9:37 9:44
        Ковель 11:10 11:20
        Ягодин 12:05 12:35
        Холм 13:07


        У зворотному напрямі поїзд номер 752 Холм-Здолбунів вирушає о 14:35, а о 21:18 він є у Здолбуневі:

               Станція      

        Час прибуття

        Час відправлення

        Холм 14:35
        Ягодин 17:11 17:41
        Ковель 18:30 18:50
        Ківерці 19:48 19:56
        Рівне 20:53 21:03
        Здолбунів 21:18


        За таким графіком потяг курсуватиме до 9 березня.

        Квиток на нього можна придбати онлайн і за дорогу прийдеться заплатити:

        • 359,47 грн за квитки сполученням Здолбунів-Холм та Рівне-Холм;
        • 251,76 грн – Ківерці-Холм;
        • 213,74 грн – Ковель-Холм;
        • 191,56 грн – Ягодин-Холм.

        Варто зауважити! Ціна на квитки міжнародного сполучення завжди прив’язана до офіційного курсу євро, а тому може змінюватися щодня.

        Пам’ятайте! Подорожуючи залізницею за кордон, можна безкоштовно перевозити до 36 кг ручної поклажі.

Детальніше в цій категорії: « Історія палацу Галаганів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається