Неймовірний факт: більшість населення Курильських островів - українці!

Понеділок, 11 червня 2018 08:30 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Японський експерт, професор університету Кобе Гакуін (Японія), Йошіхіко Окабе заявляє, що більшість жителів Курильських островів, окупованих СРСР у 1945 році  (Ітуруп, Кунашир, Шикотан і Хабомаї) є українцями, які були примусово переселені після окупації.

8 червня 2018 року у Києві  відбулась міжнародна конференція «Порушення Росією міжнародного права: наслідки для світу», організована Центром дослідження Росії, - повідомляє подробиці портал української діаспори "Стожари" з посиланням на "Укрінформ".

Під час виступу на конференції, Йошіхіко Окабе розказав:

“Хоча це мало відомо, кажуть, що насправді зараз близько 60% жителів Північних островів (Ітурупу, Кунаширу, Шикотану і Хабомаю) є українцями. Дійсно, під час мого візиту туди було багато людей з прізвищами, що закінчується на “-ченко”, - сказав Йошіхіко Окабе.

За його словами, японець, колишній мешканець острова Ітуруп, розповідав йому, що приблизно через рік після радянської окупації Північної території у 1945 році туди були переселені робітники з України: “Вони жили набагато бідніше, ніж японці під радянською окупацією, не мали навіть одягу, а деякі жінки навіть білизни. Така трагічна історія навряд чи широко відома в Україні”.

Він також закликав українців не користуватися російською назвою “Південні Курильські острови” і називати їх не “Південними Курилами”, а використовувати японську назву “Північна територія Японії”.

“Називати острови “Південними Курилами” означає визнати ці острови територією Росії. Я думаю, називаючи їх “Північна територія Японії”, ми зможемо звернути світову увагу до того, що японська територія була незаконно окупована Росією”, - зазначив експерт.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається