Що не можна дарувати на 2018 й Новий рік?

Середа, 27 грудня 2017 14:14 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

2018 рік — невисокосний рік, починається у понеділок за григоріанським календарем. Символ року — Жовта Земляна Собака. А до Нового року залишилося кілька днів і ви, швидше за все, зараз думаєте, що ж подарувати своїм рідним і близьким. Тож, ми розповімо вам, які речі ні в якому разі не можна підносити в якості новорічного подарунка.


Банні приналежності
Оскільки собаки не виносять води, недоречним буде подарунок у вигляді предметів гігієни: мило, гребінець, шампунь і т.д.

Ланцюжки і намиста
Подібні аксесуари за зовнішніми характеристиками нагадують нашийники. Зрозуміло, що цей предмет не викликає у собаки позитивних емоцій, і цілком може принести невдачу в цьому році.

Парфуми
Не варто дарувати і парфуми. Справа в тому, що у собак досить чутливий нюх, і більшість запахів їх дратують.

Дзеркало
У 2018 році будь-якій людині небажано дарувати дзеркало. Часом собаки дуже агресивно реагують на своє відображення і навіть бояться його, тому подібний подарунок може бути небезпечний.

Гаманець
У рік Собаки в якості подарунка слід уникати гаманців. Незважаючи на те, що цей подарунок є корисним, в 2018 році він може принести бідність і фінансові проблеми.

У рік Собаки щасливими символами є 3, 4 і 9 (і їх комбінації – 34, 93). У будь-якому випадку, щоб принести в будинок удачу, здоров'я і щастя, поставте на святковий стіл відповідні число свічок, страв, бажано і приладів (якщо число буде не збігатися – поставте зайвий, додатковий). Також запам'ятайте щасливі кольори: червоний, зелений і фіолетовий. Тому одягайтеся і наряджайте свій будинок відповідно. Ні в якому разі не можна використовувати в оформлення столу, будинки, а також надягати одяг синього і білого кольорів.

Сміливо можете поставити на святковий стіл букет свіжих червоних троянд або вазон з орхідеєю. Наявність цих речей в новорічну ніч особливо сприятливо.

Вдалі напрями: схід, південь і північний схід. Саме в цих частинах будинку ставте ялинку і стіл, щоб задобрити головний символ-2018.

Перед Новим роком з дому потрібно винести все сміття, зробити генеральне прибирання, позбавиться від старих, непотрібних речей. Найкраще безкоштовно роздати старі речі і предмети побуту нужденним.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається