Як українці Сіднея зустріли Петра Порошенка

П'ятниця, 12 грудня 2014 09:35 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Президент України Петро Порошенко, перебуває з робочим візитом у Сіднеї

Сідней готується вітати Президента Порошенка "Sydney community ready to greet. President Poroshenko". Фото: Stefan Romaniw

Українці Сіднея вітають Президента! Фото: Наталья Алёхина

Крім того, Петро Порошенко, перебуваючи у Сіднеї, виступив з лекцією у найпрестижнішому політологічному центрі Австралії – Інституті міжнародної політики"Lowy".

У своїй промові Глава держави виклав бачення щодо сучасної ситуації в Україні та перспектив її розвитку, зовнішніх та внутрішніх викликів, з якими стикається наша держава. Петро Порошенко наголосив, що 2014-й став для України роком суттєвих змін та викликів – перемогою Революції Гідності, анексією Росією Криму і війною на Донбасі.

Президент ще раз подякував Австралії за підтримку України. «Після Революції Гідності та спільного болю від катастрофи літака МН-17 наші нації стали ближчими, незважаючи на значну відстань», — наголосив Глава держави. Він зазначив, що в єдності країн можливо досягнути миру і стабільності в усьому світі. «Це не питання регіональної безпеки України, це питання глобальної безпеки, оскільки агресія Росії демонструє неефективність існуючої системи захисту, яка базується на Радбезі ООН», — наголосив Президент, додавши, що потрібно розробити нову світову систему безпеки.

Глава Української держави привітав ухвалення Сенатом США Акту підтримки свободи України. Він нагадав, що цей документ був зареєстрований під час його візиту до Вашингтона, і після цього Президент провів низку зустрічей для його ухвалення.

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається