Українські легкоатлети вийшли до фіналу Європейських ігор 2019 у Білорусі

Четвер, 27 червня 2019 08:40 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Збірна України з легкої атлетики пробилася в фінал II Європейських ігор-2019, що тривають у Мінську.

Так, у п'ятий день Європейських ігор у Мінську українські атлети завоювали дві срібні й одну бронзову медаль, повідомляє НОК України.

Срібло виборов тандем Юрія Вандюка та Андрія Рибачка у змаганнях каное-двійок на дистанції 1000 метрів.

Також срібні нагороди в Україну відвезе й дует Олександра Сиромятнікова й Олега Кухарика. Вони посіли друге місце в першості байдарок-двійок на аналогічній дистанції.

Бронзові медалі у вільній боротьбі здобули українець Олександр Хоцяновський і азербайджанець Джамаладдін Магомедов. Перше місце в Анзора Хізрієва (Росія) та Гіві Мачарашвілі (Грузія).

Загалом, у загальнокомандному заліку лідирує збірна Росії – 19 золотих, 10 срібних та 10 бронзових медалей. Другими йдуть господарі Європейських ігор білоруси (10, 9, 15). Нагороди у Мінську вже здобули представники 32 країн з 50 команд-учасниць.