Грецькі анархісти загрожують українським вболівальникам!

Четвер, 15 лютого 2018 12:56 Автор  Максим Оришко
Оцініть матеріал!
(3 голосів)
Фанати Динамо Київ Фанати Динамо Київ

15 лютого 2018 року на Олімпійському стадіоні в Афінах має відбутися матч 1/16 фіналу Ліги Європи між футбольними командами АЕК (Афіни) та Динамо (Київ). Радикальна анархістська група Греції опублікувала погрози на адресу вболівальників київського Динамо, які приїхали до Афін на матч.

Про це київську делегацію через прес-аташе Динамо Олексія Семененка попередив прес-секретар Асоціації Грецьких Підприємців в Україні – Костас Онісенко.

Він зазначив, що основна небезпека від анархістів виходить у районі Ексархія у центрі Афін, де фанам Динамо варто вести себе максимально обережно.

За словами джерела, грецька поліція та посольство України у Греції сповіщені про небезпеку, - повідомило видання Football24.

Видання Ua-football повідомило, що мова йде про анархістів з грецького руху "Рубікон". У заяві, опублікованій на сайті kathimerini.gr, грецькі радикали називають  фанатів киян та всіх українців "фашистами", "Правий сектор" оголошують "нацистською арімєю за підтримки США та ЄС", а також повідомляють, що в Україні, Польщі та Угорщині нацизм знаходиться "під прикриттям буржуазної держави":

"За нормальних обставин для анархістського руху немає нічого більш байдужого, ніж футбольний матч. Але цього разу обставини не типові. Разом з "Динамо", як зазвичай буває в таких випадках, приїде значна група вболівальників. Присутність фанатів "Динамо" є викликом для всього антифашистського світу.

Українці - фашисти, і вболівальників "Динамо" це стосується ще більше. Минуло всього кілька років після Помаранчевої революції, яка повалила проросійський режим в Україні і нав'язала проамериканський режим. Після була війна на півдні країни, яка завершилася відділенням Криму від України та оголошенням незалежності Луганська і Донецька, навіть зараз спалахують постійні конфлікти.

"Правий сектор" - потужна нацистська армія за підтримки США і ЄС. Організовані вболівальники "Динамо" є серцем його озброєнних формувань. Лінчування, напади, вбивства, масові вбивства. Характеризує це підпал Будинку профспілок в Одесі 2 травня 2014 року після того, як там опинилися закриті сотні лівих.

Ці фашисти будуть в Греції 15 лютого. Обов'язок антифашистів на трибунах, незалежно від того, яку команду він підтримує, дати чіткий сигнал фашистському "Правому сектору". Світ повинен об'єднатися в боротьбі, яка не має нічого спільного з клубом і стає вище проблем футболу. Ми живемо в дні, коли фашизм по всій Європі відроджується.

В Україні, Польщі, Угорщині фашизм знаходиться під прикриттям буржуазної держави. Ми не так далекі від них. Тому з нашого боку ми повинні дати чіткі сигнали".

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається