#перемога Українські святкові вихідні: Юлія Левченко та Еліна Світоліна

Понеділок, 14 серпня 2017 07:17 Автор  Петро Куценко
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Ці спортивні вихідні безумовно принесли українським шанувальникам спорту декілька приводів для радості: юна легкоатлетка Юлія Левченко здобула срібло чемпіонату світу з легкої атлетики зі стрибків у висоту, а прекрасна тенісистка Еліна Світоліна виборола престижний тенісний трофей  - Кубок Роджерса.

12 серпня у Лондоні відбулися фінальні змагання зі стрибків у висоту. Юлія Левченко виборола друге місце, поступившись лише досвіченій російській спортсменці Марії Лацискене. Однак срібло Юлії варте золота -    19-річна спортсменка у фіналі три рази покращувала свій особистий рекорд - 1.97; 1.99; 2.01.
І, нарешті, усі вихідні прихильники тенісу з увагою слідкували за боротьбою найкращої тенісної ракетки України Еліни Світоліної на відкритому чемпіонаті Канади з тенісу, так званому "Кубку Роджерса".

У фіналі українка обіграла колишню першу ракетку світу - Каролін Возняцкі. Для цього їй знадобилось 1 година 17 хвилин з рахунком 6:4; 6:0.

Варто відзначити, щоб закріпитися на першій сходинці престижного турніру Еліні для виходу до чвертьфіналу раніше довелося обіграти ще Венус Вільямс!

Еліна довела, що немає нічого неможливого!