Волонтерство існує скрізь, де є люди, що піклуються про інших і про проблеми суспільства

Середа, 10 лютого 2016 08:47 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

"Волонтерство існує скрізь, де є люди, що піклуються про інших і про проблеми суспільства”, - саме ці слова Кенна Аленна підбадьорують та надихають звичайних людей творити справжні дива!

5 лютого 2016 року у Посольстві Литовської Республіки в Україні відбулося урочисте нагородження переможців і призерів Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків, що був організований Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця».
Молоді митці у своїх роботах розкривали тему волонтерства: "Здай кров заради життя"..
Привітання та подяку виявили і нашому співвітчизнику, талановитому студентові Тернопільського вищого професійного училища технологій та дизайну №10 - Димитрію Шіхову. Що ж постало в уяві молодого художника, почувши вислів, дякуючи якому серце починає битися сильніше, адже волонтерська робота - найвідданіша?
Юнак вразив написаною по всім правилам іконою, на якій зображені Богородиця, як образ єднання сердець, ангел, як символ віри, та кобзар, що символізує український народ! Вислів, який обрамляє витвір мистецтва цілком справделиво можна назвати гаслом волонтерів: "Хто кров свою здає свідомо й добровільно - той ратівник безцінного життя!". Адже саме нас Господь посилає хворим та немощним, адже саме нашими зусиллями Він допомогає лікуванню! Можливо, саме Ви - дарунок Бога хворій малечі або пораненому солдату! Не промайніть Божу милість! 


Бажаємо Димитрію творчого натхнення та успіхів!

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається