МОН шукає вчителів-практиків, які хочуть стати тренерами для педагогів, які візьмуть перші класи Нової української школи у 2018 році.

П'ятниця, 20 жовтня 2017 11:20 Автор  Ніна Петриківська
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Міністерство освіти і науки в партнерстві з ГО «Освіторія» та Міжнародним фондом «Відродження» розшукує вчителів-практиків з усієї України, які хочуть стати тренерами для педагогів, які візьмуть перший клас Нової української школи у 2018 році. Підготовка тренерів відбуватиметься на базі Новопечерської школи у Києві. Кандидати в тренери відбиратимуться за конкурсом і зможуть пройти безкоштовне навчання.

«Ми вже підготували частину тренерів, що підвищуватимуть кваліфікацію наших педагогів до впровадження реформи. Однак, потрібно розуміти, що перепідготувати 22 тис. вчителів до вересня 2018-го року – непросте завдання. Ми вдячні нашим партнерам за допомогу в такому відповідальному завданні, як підготовка наших вчителів до реформи», - зазначив заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей.

Майбутні тренери:

  • опанують сучасні методики для навчання учнів початкових класів і навчаться організовувати освітнє середовище на засадах компетентнісного, діяльнісного підходів та принципів «педагогіки партнерства»;
  • отримають сертифікат тренера з впровадження сучасних методик;
  • будуть навчати й надихати вчителів початкових класів України.

Участь у відборі можуть брати ті, хто:

  • має педагогічну освіту і досвід роботи вчителем початкових класів;
  • готовий до зміни професійної парадигми та руйнування шаблонів;
  • має можливість поєднувати роботу в класі з навчанням під час канікул та вихідних;
  • хоче і готовий бути тренером для вчителів.

Для участі потрібно надіслати мотиваційний лист з темою «хочу стати тренером НУШ» на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Більше деталей – у буклеті за посиланням.

Телефон організаторів: 050-241-40-14.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається