Вийшов альманах молодої української літератури двотисячних і дві тисячі десятих років

Середа, 04 грудня 2013 12:55 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Альманах «Знак» — це спроба показати якнайбільш стереоскопічне бачення молодої української літератури двотисячних і дві тисячі десятих років.

Автори альманаху дістали визнання в українського читача, отримали літературні премії, зокрема конкурсу видавництва «Смолоскип», а подекуди й викликали інтерес в інших країнах.

Окрім поезії та прози, тут також можна познайомитися з рецепцією помітних книжкових новинок останніх кількох років молодими критиками — рецензії, що раніше вийшли в літературному додатку «Знак» до бюлетеня «Смолоскип України». Передмова до книжки Ростислава Семківа.

У альманасі представлено покоління 20-30-літніх. Усі вони – лауреати літературної премії «Смолоскипа», що пишуть на різні теми, в різних стилях і манері, кожен зі своїм настроєм і світосприйняттям. У альманасі представлені: Павло Коробчук, Карина Тумаєва, Юлія Стахівська, Богдан-Олег Горобчук, Ярослав Гадзінський, Дмитро Лазуткін, Олег Коцарев, Микола Леонович, Катріна Хаддад, Катерина Тягло.

Презентація смолоскипівського альманаху «Знак», призначена на 4 грудня в київській книгарні "Є", переноситься через те, що більшість наших поетів і чимало їхніх читачів зараз на Майдані.

Інформує: ПРО

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається