20-25 серпня буде проходити Сорочинський ярмарок

Понеділок, 19 серпня 2013 12:17 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Національний Сорочинський ярмарок буде проходити з 20 по 25 серпня на Полтавщині. Детальна програма ярмарку розміщена на офіційному сайті Сорочинського ярмарку.

Цього року планується започаткувати нові традиції у проведенні Сорочинського ярмарку. Всім відвідувачам ярмарку покажуть «кіно від Хіврі», яке розпочинатиметься о 21.00 в етнографічній садибі Хіврі. Показ фільму буде проводитися щодня. Крім цього, на ярмарку будуть проведені майстер-класи з українського гопака, приготування національних страв, виготовлення ляльки-мотанки, оберегів, жіночих прикрас, писанок, лозоплетіння, виготовлення гончарних виробів, ліпки та інше. Майстер-класи проводитимуть щоденно на Сорочинській площі з 11.30 по 15.30.
На середу 21 серпня о 21.30 заплановано виступ Вєркі Сердючкі. Знаменитість відвідає Сорочинський ярмарок вперше. Відповідно до плану заходів, на період проведення ярмарку заплановані виступи гуртів «ТІК», Чорнобривці», «Шоу барабанів», рок-гуртів Полтавщини, учасника третього сезону шоу «Х-фактор» Володимира Герасименка.

За матеріалами: Інформаційна аґенція культурних індустрій

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається