Українська команда стала чемпіоном світу з футболу серед вихованців дитбудинків

Вівторок, 16 липня 2019 07:23 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Українська команда стала чемпіоном світу з футболу серед вихованців дитбудинків nadziejanamundial.pl
Національна збірна України стала чемпіоном на VII Чемпіонаті світу серед дітей з дитячих будинків, що завершився в неділю у Варшаві.

Збірна Україна у фінальному матчі перемогла нідерландців, - повідомляє інформаційний портал української діаспори "Стожари" з посиланням на організаторів турніру.

1563222293 1291

“Найкращими серед 27-ми команд з усього світу виявилися знову минулорічні переможці – команда України, срібло вибороли Нідерланди, а бельгійці зайняли третє місце, перемагаючи Росію”, - зазначили організатори.

1563220549 8801

У фінальній грі Україна й Нідерланди зіграли з рахунком 1:0.

1563220548 7801

Загалом у турнірі взяли участь 270 футболістів і футболісток з дитячих будинків з усього світу, які провели між собою 86 матчів і забили 363 голи.