Українську Книгу добра передали спікеру пардаменту Естонії

Вівторок, 15 січня 2019 07:49 Автор  Ольга Мельник
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Українську Книгу добра передали спікеру пардаменту Естонії Фото - Конгрес українців Естонії

У неділю 13 січня 2019 року у Таллінні відбулася церемонія передачі унікальної Книги добра спікеру естонського парламенту Ейко Нестору, який отримав її від дітей з України.

 

У свою чергу голова парламенту передав видання представнику Естонської національної бібліотеки, де вона і буде зберігатися. Ейкі Нестор зазначив: "Я зустрічався з багатьма високопоставленими політиками та чиновниками з України, але сьогодні у мене найважливіша зустріч - з українськими дітьми", - повідомляє інформаційний портал української діаспори "Стожари" з посиланням на повідомлення Конгресу українців Естонії.
Учасників заходу привітала Надзвичайний і повноважний посол України в Естонії Мар'яна Беца, представник Фонду "Чисті серцем" Василь Вишиванюк, письменниця Марія Матіос, ініціатор проекту, керівник талліннського Центру української культури Анатолій Лютюк.
"Книга добра" - проект Центру української культури та українського фонду "Чисті серцем". В проекті взяли участь пів-мільйона дітей в Україні, які збирали історії прояву доброти. Спеціальна комісія, головою якої є Марія Матіос, відібрала 50 історій, які і ввійшли до книги. 
Презентація книги відбулася в Києві за участю президента П. Порошенка. Українські діти, посли доброї волі, представляють унікальне видання у різних країнах світу. Перед заходом в Естонії, церемонія передачі книги відбулася в Литві та Латвії. Діти передавали Книгу у Ватикані папі Франциску, в Стамбулі - патріарху Варфоломею. Вона буде подарована також провідним бібліотекам світу
В Естонії організацією заходу та прийомом українських дітей займався Конгрес українців Естонії разом з Центром української культури та Поспольством України в Естонії.

Церемонія передачі Книги добра відбулася в рамках різдвяного концерту за участю учнів українських недільних та суботніх шкіл з усієї Естонії - Таллінна, Тарту, Сілламяе, Тапа, Маарду, Валга, який організувало Посольство України в Естонії. 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається