У Києві пройде XІ Світовий Конґрес Українців

Вівторок, 13 листопада 2018 08:57 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
24-27 листопада у Києві відбудеться XІ Світовий Конґрес Українців (XI Конґрес СКУ), який підсумує діяльність організації за 2013-2018 роки, крім того буде обрано новий склад керівних органів СКУ.

Цей Конґрес пройде під цьогорічним гаслом СКУ “Зміцнюймо українську державність для кращого майбутнього!”, - повідомляють "Стожари" з посиланням на сайт СКУ.

На пoчатку XI Конґресу СКУ його учасники долучаться до державних заходів України у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 рр., які в цей час будуть проходити в Києві.  

У роботі XI Конґресу СКУ візьмуть участь делегати та гості з мережі СКУ, яка на сьогодні охоплює 57 країн світу, а також почесні гості - державні високопосадовці та представники громадянського суспільства з України і країн проживання української діаспори.

Протягом XI Конґресу СКУ буде представлено діяльність структур СКУ і його складових організацій та обговорено актуальні для української спільноти питання під час низки сесій і круглих столів. Делегати та гості XI Конґресу СКУ розглянуть теми, які пов’язані з міжнародною підтримкою України в питаннях оборони, реформування, економіки і гуманітарної допомоги; з позитивним іміджем України, закордонним українством, українською національною пам’яттю, українською мовою, розвитком українських громад у різних регіонах світу, формуванням свідомих українців, українським молодіжним рухом та зі співпрацею українців діаспори з етнічними і релігійними громадами країн світу.

У останній день XI Конґресу СКУ, 27 листопада, буде обрано новий склад керівних органів СКУ.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається