Ювілеї Українців Естонії

Вівторок, 09 жовтня 2018 06:44 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Ювілеї Українців Естонії Фото - Олег Кудрін, "Укрінформ"
Цими вихідними днями Українське земляцтво Естонії відзначило відразу два ювілеї - 120-річчя створення українського товариства та 30-ліття організаційного оформлення сучасного українського земляцтва країни.  
Перший день святкування, 5 жовтня, розпочався з науково-практичної конференції «Українці Естонії: вчора, сьогодні, завтра», після якої письменниця та поетеса Любов Бурак презентувала власні книги, - повідомляє інформаційний портал української діаспори "Стожари" з посиланням на "Укрінформ".

Наступного дня відбувся масштабний святковий концерт, присвячений, як українським ювілеям, так 100-річчю Естонської Республіки, що відзначається впродовж 2018 року.

1539010595 223

1539010602 774

У концерті взяли участь фольклорні ансамблі «Журба», «Перелаз», вокальні колективи «Надвечір’я», «Калина» та багато інших виконавців з усієї Естонії. Зокрема, виступив відомий український музикант Руслан Трочинський (екс-«Гайдмаки», одружившись на естонській громадянці, залишився в цій країні, де заснував популярну групу «Свята Ватра»). 

Зі святом присутніх привітав Тимчасовий повірений у справах України в Латвії Василь Яковенко. На свято прибуло багато гостей – з Фінляндії, Литви, Латвії та України.

Також у святкуванні взяли участь п’ятеро жінок – українських військових медиків, які наразі проходять реабілітацію в спеціалізованому центрі Естонії. 

 

 

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається