#FreeSushchenko Українці Австралії вимагають звільнити Романа Сущенка та інших українських політв'язнів Кремля

Вівторок, 25 вересня 2018 08:12 Автор  Ольга Мельник
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Роман Сущенко Роман Сущенко

30 вересня 2018 року виповниться два роки з дня арешту у Москві українського журналіста, кореспондента агенції "Укрінформ" у Парижі Романа Сущенка.

У зв'язку з цим, Союз українських організацій Австралії, поширив заяву, у якій засудив дії Кремля:

"Минає два роки з часу незаконного утримання під вартою в РФ українського журналіста Романа Сущенка. Нещодавно кремлівський режим засудив його до 12 років колонії суворого режиму за надуманими звинуваченнями у шпигунстві. Союз Українських Організацій Австралія (СУОА) приєднується до всіх українських громад світу у засудженні дій РФ і закликає своїх членів та австралійський уряд посилити тиск на РФ у справі звільнення всіх незаконно арештованих українських політичних в'язнів", -повідомляє інформаційний портал української діаспори "Стожари" з посиланням на "Укрінформ".

Також в організації пригадали один з малюнків Сущенка - австралійський Сідней, який український політв'язень намалював у камері московського СІЗО "Лефортово".

1537795657 4980

"Віримо в те, що у Романа ще буде нагода особисто пройтися його вулицями і побачитися з усіма тими, хто тут в Австралії бореться і молиться за його свободу", - зазначається у заяві.

В організації підкреслили, що українці в Австралії сприятимуть поверненню Романа Сущенка та інших політв'язнів в Україну.

"Австралія, яка сьогодні разом з Україною входить до складу Ради ООН з прав людини і не раз приєднувалася до колективних звернень щодо захисту українців від свавілля Москви, може і має зробити більше, аби незаконно утримувані українці якнайшвидше повернулися додому. Ми, українці Австралії, сприятимемо цьому. Тримайся, Романе", - йдеться у заяві.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається