У Києві проходить Форум української молоді діаспори

Вівторок, 28 серпня 2018 08:56 Автор  Марта Потика
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
У Києві проходить Форум української молоді діаспори kyivcity.gov.ua
Україна перебуває у тренді світового розвитку завдяки молоді діаспори.

На цьому наголосив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський під час урочистого відкриття Форуму української молоді діаспори «Київ 2018» та Другого Конгресу СКУМО (Світовий конгрес українських молодіжних організацій), - повідомляє інформаційний портал української діаспори "Стожари" з посиланням на прес-службу міськдержадміністрації.

«Київ може бути майданчиком для обміну досвідом. Така співпраця дає можливість для розвитку молоді в Україні та за її межами. Ми прагнемо, щоби була нерозривність зв’язку всього українства у світі. Завжди готові створювати середовище, яке генерує нові ідеї, популяризує Київ та Україну. Ми можемо задавати тренди світового розвитку завдяки молоді, яка живе у інших містах світу», – резюмував Мондриївський.

Нагадаємо, 24-29 серпня у Києві Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій проводить Другий Конгрес СКУМО і Форум української молоді діаспори «Київ 2018» (ФУМД), у якому беруть участь представники української молоді діаспори та України, представники влади, міністерств та відомств, гості з понад тридцяти країн світу.

27-29 серпня триватиме офіційна частина Форуму – 2-й Конгрес СКУМО, у рамках якого пройдуть пленарні засідання, засідання конгресових комісій, робота у секціях, тематичні сесії, панельні дискусії, які допоможуть визначити стратегічні напрямки діяльності, обрати нове керівництво СКУМО.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається