ХI Світовий Конґрес Українців відбудеться у листопаді у Києві

Четвер, 24 травня 2018 07:53 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

XI Світовий Конґрес Українців (XI Конґрес СКУ) відбудеться 24-26 листопада 2018 р.у Києві, Україна.

Про це повідомляють "Стожари" з посиланням на СКУ.

XI Конґрес СКУ підсумує працю СКУ за 2013-2018 рр., обговорить справи статутного характеру та  актуальні для української спільноти теми, а також накреслить основні шляхи своєї діяльності на наступний чотирирічний термін. 26 листопада 2018 р. делегати XI Конґресу СКУ оберуть новий склад керівних органів.

У роботі XI Конґресу СКУ візьмуть участь представники складових організацій і асоційованих членів СКУ та гості з його мережі, яка на сьогодні охоплює українські громади 53-ох країн світу.

У рамках відзначення 85-ліття Голодомору делегати і гості XI Конґресу СКУ вшанують пам’ять жертв геноциду українського народу під час державних заходів, що пройдуть у Києві 24 листопада 2018 р. у зв’язку з Міжнародним днем пам’яті жертв Голодомору.

“Закликаю всю нашу мережу взяти активну участь у XI Конґресі СКУ та своїм голосом долучитися до подальшої розбудови діяльності Світового Конґресу Українців у захисті інтересів світового українства та нашої духовної Батьківщини України,” – заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається