В Японії відбувся шостий Парад Вишиванок. Фото та відео

Вівторок, 22 травня 2018 06:37 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(6 голосів)
Парад Вишиванок в Токіо Парад Вишиванок в Токіо Світлина Миколи Солоцького

20 травня в Токіо відбувся вже шостий Парад Вишиванок, приурочений до Всесвітнього дня вишиванки.

Про це порталу української діаспори "Стожари" повідомили організатори.

Як йдеться в повідомленні, за ініціативи спільноти українців у Японії «Краяни» на щорічному Параді Вишиванок зібралось біля 200 чоловік різних національностей.

IMG 8973 1

Подія відбулася завдяки участі й підтримці надзвичайного й повноважного посла України в Японії Ігоря Харченко та співробітників української Амбасади в Японії, а також Місії Української Православної церкви Київського Патріархату в Японії.

IMG 8968 1

Готувались до параду всі. Матусі та вчителі токійської української школи «Джерельце» розучували з дітьми пісні та танці, готували вишиванки заздалегідь. Деякі учасники — японські учениці студії української вишивки, — виготовили вишиванки своїми руками!

IMG 9650 1

Учасники ходи пройшлися людними вулицями центру Токіо, танцюючи та співаючи українських пісень. Листівки японською та англійською мовами про подію і з поясненням про те, що таке вишиванка і яке значення вона має для нас, українців, учасники ходи роздавали перехожим, які, зупиняючись із цікавістю спостерігали дійство.

DSC 3950 1

Багато хто з японців, особливо старшого віку, прочитавши "ウクライナ" — «Україна» з неабиякою обізнаністю заводили розмову про українську історію та події сьогодення. Іноземці й без листівок, побачивши українські прапори вітали нас вигуками: «Україна».

IMG 8990 1

Маршрут був цього року довшим ледь не вдвічі від попередніх років, але піднесений настрій, радість від зустрічі надихнув багатьох ще й на українські танці, які розучувались по закінченні ходи в парку Хібія.

IMG 9504 1

Новинкою цьогорічного параду була лотерея у якій розігрувалася компакт-диски українських виконавців, лялька-мотанка. Головним призом була вишиванка.

IMG 9406 1

Нагадаємо, у Токіо мегамарш у вишиванках вперше відбувся у 2013. У 2013 році захід зібрав понад 70 українців, які проживають у Японії, а також японці, яким цікава та небайдужа Україна. 

 

 

 

Відео: Дмитро Ковальов

Світлини: Микола Солоцький та Олексій Хіраяма

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається