СКУ запускає проект бази даних аналітики щодо України

П'ятниця, 11 травня 2018 08:47 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Світовий Конґрес Українців (СКУ) розпочинає проект створення бази даних аналітики, яка збирає академічні та політичні дослідження з Європи, Північної Америки та інших частин світу, а також офіційні документи про Україну міжнародних організацій, зокрема ООН, ОБСЄ, Ради Європи, НАТО та ЄС.

Цю базу даних підготувало та буде постійно поновлювати Представництво СКУ зі зв’язків з міжнародними організаціями в Брюсселі, яке доклало всіх зусиль, щоб зробити її зручною та ефективною. База даних аналітики призначена для політиків, дослідників, експертів, журналістів, студентів та всіх, хто цікавиться якісною аналітикою та міжнародним поглядом на Україну, - повідомляють "Стожари" з посиланням на повідомлення СКУ.

Ця пошукова база даних містить зокрема посилання на книги, публікації, короткі інформаційні матеріали, наукові праці та інші джерела, пов'язані з нинішньою ситуацією, процесом реформ в Україні та її європейською і євроатлантичною інтеграцією, а також з російською агресією та дезінформацією і двосторонніми відносинами України з державами Східного партнерства та іншими країнами. Вона пропонує можливості широкого пошуку, сортування та фільтрування за датою публікації, автором, заголовком, ключовими словами, видавництвом та установою, типом роботи та мовою.

“Світовий Конґрес Українців сподівається, що ця база даних буде сприяти інформуванню міжнародного співтовариства про перетворення України на європейську, реформовану та сучасну державу,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

“Світовий Конґрес Українців вітає пропозиції та рекомендації щодо включення інших джерел, а також шляхів покращення взаємодії з користувачами та цінністю цієї бази даних аналітики,” - заявила Директор Представництва СКУ зі зв’язків з міжнародними організаціями в Брюсселі Марина Ярошевич.

Пропонуємо ознайомитися з базою даних аналітики.

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається