В Йорданії відзначили Шевченківські дні

Понеділок, 02 квітня 2018 09:00 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Учасники Шевченківських днів Учасники Шевченківських днів

31 березня 2018 року в приміщенні Посольства України в Йорданії українська громада відзначила Шевченківські Дні. Почесним гостем свята став сучасний український живописець, народний художник України, лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка Іван Степанович Марчук.

На початку заходу з урочистою промовою виступив Посол України в Йорданії Сергій Пасько, який розповів про життєвий та творчий шлях Кобзаря і підкреслив актуальність його поезії в сьогоднішні дні. Також Глава дипустанови вручив грамоти учасникам та переможцям минулорічного конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи». - повідомило Посольство України в Йорданії.

Активісти та члени УКЦ «Українська хата в Йорданії» представили програма, першим номером якої була пісня «Ой, Кобзарю», на слова української поетеси Вікторії Бричкової-Абу Кадум та музику Ольги Завидняк-Отум. Також лунали найвідоміші вірші Тараса Шевченка у виконанні наймолодших і найстарших членів української громади, лунали пісні на слова Кобзаря, була представлена авторська поезія, а дитячий колектив «UA Kids» виконав тематичний танок "Заповіт".

Під час свята відбулися прем’єри пісень про життя та творчість Кобзаря «Коли вечірня зійде зоря» та «Той світлий погляд зі світлини», слова до яких написала Вікторія Бричкова-Абу Кадум, а музику - Ольга Завидняк-Отум.

Після завершення офіційної частини Іван Марчук розповів присутнім про свої роботи на тему Кобзаря, озвучив свої творчі плани та продекламував свої улюблені вірші. Усім бажаючим Маестро дарував автографи усім бажаючим та фотографувався з ними на згадку.

31.03.18 1

31.03.18 2

31.03.18 4

31.03.18 6

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається