У Філадельфії стартує конкурс краси "Miss Ukrainian Philadelphia 2018"

Субота, 31 березня 2018 14:16 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Заявки на участь приймаються до 15 квітня 2018 року. Кастинг відбуватиметься з 1 по 15 травня, а результати будуть оголошені 18 травня. 

Як повідомляють організатори, конкурс влаштовує неприбуткова організація Ukrainian Federation of America. Всі залучені кошти допоможуть переможниці очолити гуманітарний проект в рамках однієї з програм організації, а саме: "Захист та інформування", "Мистецтво та культура", "Освіта", "Охорона здоров’я", "Гуманітарна допомога" чи "Соціальні послуги".

Мета конкурсу - висвітлення українського мистецтва, культури та історії за допомогою інтелекту, досягнень, талантів та особистих якостей пенсильванок українського походження.

Умови участі в конкурсі:

- вік учасниць - від 18 до 35 років (на 30 червня 2018 року)

- будь-який сімейний статус

- наявність українського походження

- знання української мови

- моральність, відсутність кримінальних притягнень, відсутність широкої публічності

- немає обмежень у вазі та зрості

Заявки на участь приймаються до 15 квітня 2018 року. Кастинг відбуватиметься з 1 по 15 травня, а результати будуть оголошені 18 травня. У фіналі, який пройде 10 червня, змагатимуться за перемогу 12 учасниць.

Як раніше повідомляли Стожари, фінал конкурсу Міс українська Канада 2018 відбудеться 18 липня 2018 року у Living Arts Centre, що у місті Місісаґа, Онтаріо

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається