В Італії розшукують родичів жінки з України

П'ятниця, 16 березня 2018 06:44 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Поблизу міста Caserta в Італії блукає українська жінка. Звати її Наталя. Вона з Коломиї і вже 17 років знаходиться в Італії.

Про цю жінку з міста Коломия, Івано-Франківської області, повідомила Світлана Салапата у спільноті у Facebook.

Жінка звернулась з проханням розшукати інформацію про Наталію, щоб змогти краще допомогти їй, адже, як зазначила пані Світлана, жінка важко йде на контакт.

“Друзі, хто знає цю жінку? Звати Наталя ,каже, що з Коломиі. 17 р. В Італії. В нашій зоні 2-3 міс (Зона Неаполя. Аверса). Тяжко іде на контакт. Раніше робила в зоні Венеції і поїхала додому, хотіла назовсім, але напевне зрозуміла, що дома непотрібна і приїхала сюди. Роблю що можу, шукаємо роботу, прилаштувати її. Помили ,одягли, накормили, десь прилаштуємо на цю ніч. Ніхто не знає що сталося в неї. Вона не алкоголічка, але може нею стати. Може хтось впізнає її і щось знає про неї. Дякую всім за увагу”,- написала пані Світлана.

“До вечора має чекати в парку, це через дорогу від мого будинку. Треба знайти їй нічліг, а всі бояться. Я працюю день-ніч. Казала щоб приходила до брами принесу їсти”,- додала у коментарях пані Світлана.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається