Дотримуючись давньої української релігійної і народної традиції у Мадриді святково проводжали різдвяно-новорічні свята «Розколяда»

Вівторок, 06 лютого 2018 12:37 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У Мадриді святково проводжали різдвяно-новорічні свята, а саме «Розколяда» завітала до мадридського храму «Buen Suceso» Благовіщення Пресвятої Богородиці.

 

Про це повідомляє Юрій Чопик.

27783736 10213193943196567 1070531055 n 1Церковні хори греко-католицьких парохій Мадриду і округи згідно давньої нашої української релігійної і народної традиції колядуючи прославляли Новонароджене Боже Дитя.

Колядки у виконанні 5-ти церковних хорів: дитячого та парохіального хору міста Алкали де Енарес, хору з Гетафе та парохіального і молодіжного хору церкви Благовіщення Пресвятої Богородиці, під керівництвом регентів, своєю мелодійністю, красою духовного співу зворушили велику кількість парафіян, дали можливість кожному задуматись над змістом і суттю великого Свята Різдва Христового.

А поміж співом хорів присутніх порадував вертеп Церкви Різдва Ісуса Христа з м. Алкали де Енарес з дуже простою і сильною постановкою і чудовою декламацією.

Ідеали добра, краси традицій, любові до рідної церкви, мови, наповнили присутніх великими почуттями одухотворили присутніх до наступної коляди.

А на прощання о. Володимир Нейлюк парох парафій в м. Алкала де Енарес, Гетафе та в м.Толедо подякував пароху церкви Благовіщення Пресвятої Богородиці та м. Гетафе о.Івану Липці, хорам, регентам і всім присутнім «Розколяди», за те що дозволили прийти Ісусикові до своїх сердець, за вірність церкві та бажанню жити в мирі з Богом, молитися за рідних та рідний край, який як ніколи потребує молитви і допомоги.

 

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається