У Сіднеї стартувала міжнародна акція «Відфутболь диктатора – зупини Путіна!» #StopPutinStopWar

Понеділок, 22 січня 2018 10:18 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Українці Австралії, 21 січня, першими зі світових українських громад організували та провели міжнародну акцію "Відфутболь диктатора – зупини Путіна!".

Учасники акції у Сіднеї провели мітинг на одній із центральних вулиць найбільшого австралійського мегаполіса - Пітт стріт, в інших містах Австралії українська громада підтримала акцію флешмобом.

 

 

Головною метою акції є намагання привернути увагу світової громадськості до Російської загарбницької війни, яка четвертий рік триває в Україні та не допустити щоб Чемпіонат світу з футболу пройшов на спортивних майданчиках країни-агресора.

Планується, що відповідні заходи в межах акції в Австралії триватимуть протягом тижня, оскільки напередодні Союз українських організацій Австралії (СУОА) закликав усіх взяти активну участь у міжнародній акції.

Нагадаємо,  22 січня, українці та друзі України у різних країнах світу проведуть акцію з вимогою забрати у агресивної Росії проведення у 2018 році фінальної частини Кубку світу з футболу. Світовий Конґрес Українців (СКУ) звернувся до всієї української спільноти, щоб закликали вископосадовців різних держав бойкотувати ігри 21-го Чемпіонату світу з футболу (ФІФА) в 2018 р. які заплановані на термін від 14 червня до 15 липня 2018 року в Російській Федерації, що є державою - агресором, яка незаконно окупувала Крим та вже четвертий рік брутально ігнорує міжнародний правопорядок, невпинно ведучи свої збройні дії на Сході України та грубо порушуючи людські права українців і кримських татар.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається