#Польща Сумне українське свято Івана Купала

Понеділок, 14 серпня 2017 10:57 Автор  Ігор Горків
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Свято Івана Купала, яке організовувало  Об’єднання українців у Польщі, а саме перемиський відділ, було заплановано на 2 липня 2017 р. у замку в Красичині, але пройшло інакше, ніж планували організатори.

Подробицями зі "Стожарами" поділилося видання Prostir.pl:

"Досі захід відбувався у Перемишлі, але через минулорічну атаку місцевих націоналістів на українську церковну процесію, а також через загострення ситуації на національному ґрунті в місті захід скасовано.

Цього року концерт мав відбутися на замку в Красічині, але несподівано дирекція фонду, що управляє замком, розірвала співпрацю з ОУП, посилаючись на побоювання, що під час заходу приїдуть вболівальники і зруйнують замок.

22345

ОУП у Перемишлі вирішило однак організувати концерт 2 липня. На сцені Українського народного дому виступили колективи, які мали бути під час Ночі на Івана Купала. На завершення глядачі подивилися показ фотографій з реалізованих у минулому купальських заходів.

Група дівчат вже не біля вогню, а на сцені українського дому станцювала хоровод, а відтак пішла на пішохідний міст і кинула вінки до Сяну.

33456

Ігор ГОРКІВ, Перемишль

Фото, автора

 

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається