#безвіз Українські діточки з Луганської області приїхали до Латвії

Понеділок, 12 червня 2017 12:06 Автор  Ніна Петриківська
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

В день запровадження безвізової режиму в ЄС для громадян України одними з перших перетнула українсько-польський кордон група дітей із звільнених територій Луганської області, які їхали до Латвії та відпочинок і реабілітацію. І хоча українські діти приїхали в Європу ще по візам (оскільки планували прибути в Латвію на день раніше), український автобус був другим, якого пропустили митники на українсько-польському кордоні.

Загалом до Латвії прибуло 50 осіб, з яких 38 дітей різного віку, є навіть трирічна манюня. Приїхали вони до Латвії на запрошення Посольства України, організатор поїздки дітей Міжнародний благодійний фонд «Волонтерське об’єднання «Крила». Організатор Ярослава Токар і діти поділилися враженнями від поки що тільки одноденного перебування в Латвії – дуже задоволені зустріччю, розміщення та харчуванням. А попереду насичена програма: відвідування регіонів Латвії, зокрема Сігулди, парку атракціонів, Юрмали ( звісно аквапарку), цілий день українські діти проведуть в Єлгаві на запрошення Єлгавської думи, екскурсія Ригою, поїздка до Таллінну і Фінляндію!, - розповіла подробиці Людмила Пилип на своїй сторінці у facebook.
Думаю, що це символічно, що саме українська молодь їде в Європу, щоб, побачити на власні очі, як живуть тут люди, які переваги і чому варто триматися свого, українського. Як сказала мені одна дівчинка з цієї групи: «Україна, дужа гарна, і українці добрі люди, ми хочемо, щоб і нас краще дізналися в Європі» І справді – «Чужого навчайся і свого не цурайся!»

Дипломат посольства України в Латвії Руслан Цеков опікується тим, щоб програма перебування українських дітей у Латвії була цікавою і насиченою, а побут комфортним. В основному до Латвії на запрошення посольства України в ЛР приїхали діти з Рубіжанської загальної середньої школи, це деокупована територія Луганської області, діти з малозабезпечених сімей з Києва, діти, батьки яких є волонтерами в зоні АТО і, які брали участь у бойових діях на сході України, є діти-сироти. Тому дуже важливо, що вони тут добре відпочили, набралися вражень, були ситі і задоволені.
Як зазначила Ярослава Токар, такі поїздки дуже важливі, бо самі ці діти будуть робити Україну європейською країною.

1 коментар

  • Коментувати Людмила Пилип Неділя, 18 червня 2017 14:39 Автор Людмила Пилип

    Не очікувала побачити на вашому шановному сайт інформацію і світлину зі своїх дописів на Фейсбуку. Мені звічно приємно, що інформацію, яку я розміщую на СВОЇЙ сторінці в Фейсбуці читають, але коли її передруковують під своїм ім"ям (Ніна Петріківська) - це вже називається зовсім по-іншому, панове.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається