«Берегині» в Словенії – 5 років

П'ятниця, 02 червня 2017 05:23 Автор  Галина Маловшек
Оцініть матеріал!
(3 голосів)
Вже 5 років, як на гостинній благословенній землі живе, працює та процвітає, несе українські традиції, українське слово товариство української культури «Берегиня».
Наші перші кроки випали на трагічні випробування української стійкості в Україні.
І всі ці 5 років «БЕРЕГИНЯ» живе й крокує разом з Україною.
Бореться, волонтерствує, протестує, допомагає і.. несе , несе українську культуру, українські обряди та українську волю по словенській землі.
Та щоб то було за свято без Вас, мої дорогі Друзі та побратими з України, Італії, Словенії...
Тільки єдність нас, українців, розкиданих по світу з українцями, що живуть в нашій Вітчизні, дає нам силу та впевненність в вірності наших дій та в завтрашньому дні.
18767249 1356614614407117 1447775052 o
Щиро дякую Вам, українці, що приїхали і ми всі разом святкували наш ювілей.
 
Дякую, що розуміли нас, що були поряд всі ці 5 років... і є поряд і зараз.
Вклоняюсь, кожному з Вас. Люблю, кожного з Вас. Дякую, кожному з Вас.
Безкінечна подяка дуету «Писанка» - солістам ТВО Чернівецької обласної філармонії, народним артистам України Оксані Савчук та Івану Кавацюку, які стали окрасою нашого свята.
Дякую колективам «Співуче Полісся» та «Калиновий цвіт» під керівництвом Мар’яна та Дарії Гисяк, які несуть свою любов до української народної творчості і тим самим зберігають українську духовність і спадщину.
Мар’ян Гисяк удостоєний Почесного звання «Заслужений працівник культури України».
Особлива подяка Івану Кушніру, поету-пісняру, автору відомої пісні ,,Мамо моя, голубко сива'', яку українська діаспора співає по цілому світу, автору Славня ,,Берегиня'', одному із засновників Міжнародного творчого марафону ,,Мистецтво єднає Україну'', лауреату Міжнародних конкурсів, не тільки за його присутність та його слово на нашому святкуванні, а й за організацію поїздки української збірної команди з України.
Дякую Українцям, патріотам, які несуть в світ не тільки українське слово, а й українську Душу:
Нестор Мартинець - поет-пісняр, Заслужений діяч естрадного мистецтва. Голова спілки Чорнобильців Івано- Франківської обл. Голова обласного відділення творчої спілки Асоціації діячів естрадного мистецтва України.
Один із засновників Міжнародного творчого марафону ,,Мистецтво єднає Україну''.
Павло Доскоч - автор, композитор, виконавець. Його голос неодноразово чула Америка, Канада, Іспанія, Італія, Ізраїль, Польща і багато інших країн світу.
Ярослава Декалюк - талановита співачка, автор своїх пісень, лауреат багатьох Міжнародних конкурсів і фестивалів. ЇЇ голосом зачаровувались Італія, Іспанія, Португалія, Прибалтика, Швеція, Польща і багато інших країн.
Володимир Канюка - поет, пісняр. Учасник революції на Майдані. Один із засновників Міжнародного творчого марафону ,,Мистецтво єднає Україну''.
Литвінова Нелля - співачка, лауреат багатьох Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів і фестивалів.
Петро Гойда- поет, пісняр, гуморист, учасник багатьох конкурсів і фестивалів.
Дякую Пренко Олександрі, майстрині українських народних ремесел за організацію команди майстринь. Дякую Берегиням українських народних ремесел за показ своєї майстерності і популяризацію українських традицій.
Приємною і радісною несподіванкою стала присутність Директора  Комунального закладу Київської обласної ради "Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи" Олени Завальської та викладача НУБіП України Сергія Виговського, які є не тільки професіоналами своєї справи а й чудовими співаками. 
Несподіванка приємна, та трохи з гірчинкою, бо взнала, що присутні такі дорогі та поважні гості, вже тільки на концерті.
Беру на себе ту прикрість і робитиму з того висновки...
Дякую словенському фольклорному колективу «Grifon» і керівнику Маші Кумпергер (Maša Kumperger);
Етно колективу «Соняшнички» за участь та підтримку «Берегині».
Дякую гармоністам Uroš Cirkulan та Matej Могu за виступ в концерті і за їх музичну активність після концерту.
Були на нашому святкуванні і Люди, без яких проведення того свята було б вкрай важкішим. Дякую словенським Друзям, які весь час були поряд і допомагали в організаційних, оформлювальних моментах, і просто були поряд: р.Ivan Arženšek, Arnšek Manci, Stipčič Hermini, Koželj Dragici
Ведучі: Spolenak Olgi, Koželj Dragici.
Hvala Predsednica TD – Marija Vaš
Вклоняюсь моїм побратимам з Італії Ліліані Щербанович, Оксані Тарас, Андрію Сушко, які не тільки приєднались до міроприємства, а й підставили дружню руку і плече .
Дякую Роману Сигилю за відеооператорську роботу.
Звукорежисер Чумак Володимир, працівник ТВО Чернівецької обласної філармонії не тільки проводив звукорежисерську роботу, а й допомагав там, де потрібна була чоловіча робота та підтримка.
Дякую Олександру Савчуку за душевну щедрість та допомогу скрізь, де вона була потрібна.
Дякую Катерині Марійчук за патріотичну активність, за дружню підтримку та вчасно підставлене плече.
Святкування нашого першого і ще маленького ювілею позаду, та ювілейний наш рік ще попереду.
Попереду нові зустрічі, нові спільні концерти, фестивалі...

До зустрічі, Друзі мої.
З теплом до Вас,
Галина Маловшек 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається